Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg vagyok, miért nem...

Pánik beteg vagyok, miért nem tudok kigyógyulni belőle?

Figyelt kérdés

Már kb. másfél éve tart. Olyan helyzetben kezdődött, ami miatt most is gyakran pánikolok. Egyszerűen képtelen vagyok nagy tereken, vagy csak az utcán végig menni, hogy ne kapjon el a pánikroham. Nagyon rossz érzés. Olyan, mintha nem lenne mibe kapaszkodjak, és úgy érzem rögtön elesek... Szédülök, gyengének érzem magam... Ha van valaki velem, akibe csak bele karolhatok, rögtön elmúlik. Olyan biztonságérzetet ad. De nem lehet mindig mellettem, valaki kísérőnek... Emiatt nem tudok elmenni dolgozni sem. Pedig nagyon szeretnék, mert nincs semmi jövedelmem. Egyszerűen nem tudok úrrá lenni ezen az érzésen. Nagyon sokat olvastam már erről a betegségről, járok szakorvoshoz, szedek gyógyszereket is és vitaminokat. A tünetek enyhültek az első félévhez képest, de már nagyon szeretnék normális életet élni. Mert ez nem az. 3 gyerekem van, akiket nevelnem kell, nem élhetek így örökké. Tud valaki még valamit, ami segíthet??? Nagyon szeretném!


40/N.


2012. jan. 27. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szendi Gábor

Pánik: tények és tévhitek


Olvass utána, hátha meríthetsz valamit a problémáddal-, megoldásával kapcsolatban ebből a könyvből - esetleg(ha még nem ismert). Az íróját is elérheted a neten-, a honlapján keresztül.

2012. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló gyorsabb volt, mint én. :) Én is ezt a könyvet ajánlom, nekem rengeteget segített.
2012. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!