Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet a Rivotriltól?

Mi bajom lehet a Rivotriltól?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja,hogy kemikália stb.Akárcsak az összes gyógyszer!Nem gondolom,hogy napi 0.5 mg-tól bármi bajom lehetne azon kívül,hogy egészségesebb leszek,mert jól alszok,kevesebbet szorongok.

2012. febr. 3. 13:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ÉN láttam drogosokat rivotrilt orrba (nyálkahártyára) felszippantani ahogy a partydrogokat szokták.Ezek után ,gondolhatod...
2012. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó két válaszolót kérdezem: Ti most úgy mondjátok neki hogy szedje, hogy azt sem tudjátok hány éves, mitől szorong és mitől nem tud elaludni? Jó, nyilván nem lehet tudni, de ha írjátok, akkor legalább valami mértéket adhattatok volna mg helyett, például hogy véleményetek szerint kinek érdemes szedni, vagy hogy te miért szeded. A kérdezőnek kell valami támpont, ezután pedig eldöntheti hogy ő is abban a helyzetben van e. Gondolom ti se adnátok akárkinek.
2012. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: ma 12:58 és 14:29-et kérdeztem.
2012. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Generelizált szorongásra,pánikra szedem
2012. febr. 7. 18:13
 15/20 A kérdező kommentje:
és a max amit eddig bevettem egy nap az 0.75 Mg
2012. febr. 7. 18:13
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom amiket először felírtak nem váltak be, vagy rivotrillal kezdték? Nem szoktak ennyire erős nyugtatóval tudtommal, de javíts ki ha tévedek.
2012. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ezzel kezdték.Mellé kaptam cipralexet,de attól azonnal fostam,ezért azt nem szedem.Igazából én egy frontint javasoltam volna magamnak de a doki szerint az gyenge
2012. febr. 7. 20:39
 18/20 anonim ***** válasza:

én csak azt mondtam hogy az szedje akinek szüksége van rá, vagyis akinek felírta a doki.

Távol álljon tőlem hogy valakit rábeszéljek hogy szedje.

2012. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
leszedál
2012. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok
2019. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!