Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretném meg tudni, Dunakeszi...

Szeretném meg tudni, Dunakeszin a Gesz pszihihátriárol mit hallotatok? Rém gondolatok vannak rajtam szinte egésznap és ezért szeretnék megfelelö hejre menni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, nem mész kórházba! Menj el inkább a körzeti ideggyógyászatra vagy pszichiátriára, majd ellátnak ambulánsan, ha nem óriási a baj, de kórházba ne!!Utána az isten se mossa le rólad, h bolond vagy.
2009. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan, én pszichológus vagyok (szerencsére nem pszichiáter!!!), és egy az egyben úgy van ahogy mondod, jobban jársz, ha nem fekszel be, egyrészt valóban mindig rajtad marad, hogy "pszichiátriai kezelt", sajnos ilyen országban élünk, másrészt a mai egészségügy, ezen belül a pszichiátria helyzete oly "rózsás", hogy én megkockáztatnám, több kárt tesz benned, mint amennyit javulnál, már ha egyáltalán lehet javulásról beszélni.

Úgyhogy leginkább és egy magánrendelést ajánlanék, csak persze tudom, ez pénz kérdése, de ott legalább valóban veled foglalkoznak, és tartanod sem kell semmitől.

2009. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!