Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan növeljem a motivációmat?

Hogyan növeljem a motivációmat?

Figyelt kérdés

17 éves fiu vagyok. Elég sok gondom akad barátnőmmel, itthol szüleimmel, nagyszüleimmel(akkikel együtt is élek).. Tatám majdnem süket, mamám szklerózisban szenved, örökölte.. Már a bénulási stádiumban jár(71 éves).. Anyámnál is kezdenek előjönni a tünetek: túlzott fáradság, pihenés mellet( munka után hazajön és ataludja a napot..) ha nem is tudatosan, de azzal nyugtatja magát, körülötte lévőket, hogy nehéz munkát végez(fizikai munka). Elhiszem, de akkoris ugyanígy fáradt volt amikor szabin volt, több ideig.. Barátnőmmel sok a vita, labilis nagyon a kapcsolatuk(épp 10 hónapja vagyunk eggyütt).


Minden egybevéve elég szar érzés.. Nem tudok elérni semmit amit véghez akarok vinni.. Már mar ott tartok, hogy suliba is alig járok.. Az ősök nemértik mibajom, azt fontolom, hogy egy pszcihológust meglátogatok..


Mivel tudnám helyrehozni magam?


U.I. Bocs a helyesírásomért, késő van és utálom a magyar billentyűzetet.



2012. febr. 7. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:

fiatal vagy,uh sok mindent elkezdhetsz még.

én javasolnám neked a küzdősportot,mondjuk az ökölvívás elkezdését.

lenne rendszeresség az életedben,folyamatos kihívás és egészséges is.

a labilis,vitára hajlamos csajokat meg kerüld.

a mostanival telelj ki,mert télen nehezebb csajozni,de ha jön a jó idő pattintsd le,aztán vitázzon akivel akar.

anyukáddal meg nézz el egy teljes kivizsgálásra.

alapból nem árt elmenni egy évben egyszer,de a te esetedben talán sikerülne megnyugodnod is vele kapcsolatban.

és vegyél neki egy nagy dózisú multivitamint.

2012. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kuzdosport nem nagyon vonz(alkatom miatt sem.. 190 magas, 60 kg..), kosaraztam egy keveset, haverokkal meg szoktunk egyszer egyszer..
2012. febr. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!