Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az apakomplexus ebben is...

Az apakomplexus ebben is megnyilvánulhat?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok.nagyon fiús.csak a fiús ruhákat veszem fel és az arcom is egy kicsit fiús.fiúsan megyek,a hangom is egy kicsit mély.tehát nem lányos.eddig nem éreztem apám hiányát de most előjött belőlem.valószínű hogy az apakomplexusom a személyiségemben nyilvánul meg?
2012. febr. 10. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
előfordulhat, főleg párvállasztásnál figyelj oda erre egyébként normális jelenség
2012. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem vagy lányos. :)

Én egész életemben ilyen voltam (bár a hangom és a külsőm lányos, már az oviban is a kisautókért verekedtem a fiúkkal, és utáltam a szoknyát :D)


A párom mielőtt összejöttünk volna, meg volt győződve róla hogy lezbikus vagyok.


Más hátrányát nem láttam, tehát ne akard "agybajokba" skatulyázni magad, normális vagy :) 21/L

2012. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt egyáltalán nem tartom valószínűnek.

Az apakomplexus másik személyhez fűződő viszonyban "teljesedik ki", (ráadásul ebben az esetben is inkább "a kislány" szerepét szeretné felvenni az illető). Hogy alapvetően fiúsabb vagy, az nincs összefüggésben ezzel.

2012. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!