Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a szülés utáni depresszió...

Mik a szülés utáni depresszió tunetei?

Figyelt kérdés

Valofelben vagyunk ket pici babaval az egyik meg szopik, a masik 2eves.Ferjem valopert inditott amelyben keri a gyamsagot a gyermekek felett, tolem meg tartasdijat kovetel.Ram akarja bizonyitani hogy "nem vagyok jol" ami sikerult is neki mikor egyszer meg terhesen orditoztam vele,felvette es mindenkinek lejatszotta a hangfelvetelt.

Azt bezzeg a pszihologus figyelmen kivul hagyta ,hogy mi volt a veszekedes oka, lenyeg az hogy megalapitotta a szules utani depressziot es felirt gyogyszert!!!

Az igazsag az, hogy tudom hogy nem vagyok depresszios, csak nagyon duhos, mert a fejem allandoan molesztal lelkileg megalaz, serteget, iranyitani akar, megtiltott dolgokat, bezart a lakasba, ugy viselkedett velem mintha a cseledje volnek es ebbol lett elegem.Elmentem egy pszihologushoz akinek elmeseltem es megallapitotta hogy csaladon beluli leki eroszak aldozata vagyok es a ferjemet ki kell vizsgalni.De akkor a ferjem is elment ugyan ehhez a pszihologushoz akinek lejatszotta azt a felvetelt ahol kiabalok es atallt az o partjara.

Nekem semmilyen tunetem nincs ami depressziora utal szerintem mert a ferjem elkoltozott es egyedul elek a lakasba a ket gyerekkel csak napkozben kapok nemi segitseget anyosomtol, elviszi a nygyobbat delutankent meg delelott setallni.



2012. febr. 16. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon összetett a probléma, nehéz állást foglalni benne. Ha a pszichológus megálapította, hogy szülés utáni depressziód van, akkor valószínű, hogy az úgy van,ő szakember, tudja, mivel járez a betegség. Az embernek olykor nehéz elismernie, hogy beteg, de hidd el, ezzel nem vagy megbélyegezve. A depresszió kihathat az ítélőképességedre is, olyankor támadhat olyan érzésed, hogy senki sem ért meg, hogy mindenki rosszat akar neked.Vedd fel a depresszióval a harcot, és győzdd le, a két lurkódnak szüksége van rád! Nehéz lehet, hogy a férjed így áll hozzád,de bízd magad a szakemberre, ő segíteni fog neked.
2012. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!