Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Elmúlik ez az...

Mit tegyek? Elmúlik ez az ingadozás, ha megjön a tavasz?

Figyelt kérdés

Pszichológushoz jártam fél évig. Nem volt "komoly" bajom, de azért volt mivel foglalkozni. A vége felé volt egy pár hetes időszak amikor nem volt panaszom, ezért egy utolsó alkalmat beszéltünk meg a karácsonyi ünnepek után. Aztán először az orvos, majd én, majd megint az orvos mondta le betegség, influenza miatt. így kb két és fél hónapja nem voltam. Mostanában teljesen hullámzik a hangulatom, előtte ilyen nem volt, mindig rosszul voltam, majd a pár hetes jókedv.

Nem tudom, hogy végül jelentkezzek e az utolsó alkalomra, mert akkor kéne mennem ha baj van. Viszont ha rosszabb napjaim vannak, nincs energiám felhívni az orvost, ha pedig jól vagyok, úgy gondolom, hogy már nincs szükségem újabb időpontra. így telnek a hetek.



2012. febr. 16. 15:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Veszteni valóm nincs elmenni, ha erre gondoltok, de nem szeretem az ilyen utolsó alkalmakat, így meg ha nem megyek, van egy olyan érzésem, hogy bármikor mehetek, ha baj van, mert meghagytam egy alkalmat.
2012. febr. 16. 15:08
 2/3 anonim ***** válasza:

"Veszteni valóm nincs elmenni, ha erre gondoltok"


Nem erre gondoltam, hanem arra, hogy inkább látogass meg egy pszichiátert. Csak egy vizsgálat erejéig. És aztán döntsön ő. Van e szükséged pszichológusra, vagy nincsen?

2012. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy pszichiáterhez jártam, de a gyógyszerek már nem segítettek, ezért váltottam pszichológusra.

Már az antidepresszáns se hatott a szorongásomra.

2012. febr. 17. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!