Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy elmegyógyintézet tényleg...

Egy elmegyógyintézet tényleg olyan, mint a filmekben?

Figyelt kérdés
Pl. énekelnek,kiabálnak éjjel,miközben kimennek vécére és húzzák maguk után az infúziótartó vasat,lihegnek,szenvedélyesen bemesélnek maguknak valamit,ami nem is igaz,törnek-zúznak,dührohamokat kapnak?
2012. febr. 16. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit gondolsz, az elmegyógyintézetben csak a filmekben laknak mentális problémával küzdő betegek? Talán nem annyira koncentrált, de igen, olyasmi.
2012. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyógyintézet nálunk már nincs, csak pszichiátriai osztályok, az pedig közel sem olyan, mint a filmekben.
2012. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

igen olyan,mivel beteg emberek.

kivéve az infúzió tartó,mert egy önveszélyes beteget nem engednek mászkálni sehol tűvel a testében.

2012. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Napkiraly ***** válasza:
100%
nem mert bezáratták az elmegyógyintézeteket. Amúgy olyanokat zártak oda, akiket a családjuk nem szívesen látott otthon, és volt rá némi keretük, az igazi elmebetegek mindig is az utcán rohangáltak
2012. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

"és húzzák maguk után az infúziótartó vasat"


Ezt bármelyik osztályon láthatod. Nagyon nyughatatlanok a betegek. Meg kimennek WC re is. Mindannyian.

Egyébként a törés zúzás épp a bolondokházában nincs, mert ott nyugtatózzák a betegeket. Az izgulósokat.

2012. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Jaj mennyi hülye válaszolt. Nem zárták be csak máshol működik. Amúgy igen, pont olyan mint a filmekben, csak rosszabb. Mármint a legtöbb ember azért be van nyugtatózva és ők csak zombik, de volt aki külön be volt zárva rázta a rácsot és ordított torka szakadtából. Én voltam látogatóban az IMEI-ben. Kb. 3 órát voltam ott, de nagyon megviselt. Ott lakni maga lehet a pokol.
2012. dec. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kb. Olyan csak a filmekben korulbelul 5× el van tulozva, de nem annyira creepy meg ilyesmi csak hat na, meg vannak enyhebb es sulyosabb esetek is, attol fugg, de tenyleg nem annyira durva
2021. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja es voltam mar, latogatoban (7-es vok)
2021. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!