Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is érez hasonlóképpen?...

Más is érez hasonlóképpen? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy egyedül vagyok. Nem szeret igazán senki, és nem támaszkodhatok senkire. Az az érzésem, hogy az emberek nagy része csak kihasznál, és amit adok, cserébe nem kapok semmit.

Azt érzem, hogy kevés vagyok. Próbálok teljesíteni, de nem megy, mert vannak nálam jobbak, és én nem érek annyit, mint ők.

18l


2012. febr. 28. 16:32
 1/3 A kérdező kommentje:

u.i.: Nagyon csúnyának érzem magam, kövérnek, és az az érzésem, hogy a smink sem segít.


Viszont megesik, hogy ennek az ellentétét érzem. Most úgy érzem, hogy egy gödörben vagyok, amiből nem tudom, hogyan és mikor tudok kimászni.

2012. febr. 28. 16:34
 2/3 anonim ***** válasza:

pszichológus? vagy keress hozzád hasonló embereket

egyetem/fősulira idén mész?

2012. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem idén megyek továbbtanulni. Viszont nem sok kedvem van továbbtanulni, inkább dolgoznék valamit (nem tudom mit).
2012. febr. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!