Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék egy ilyen lelki...

Mit tehetnék egy ilyen lelki gonddal, állapottal?

Figyelt kérdés
Nemrég vesztettem el a munkámat,a kisfiam nagyon dackorszakát éli,egyre nehezebben viselem a hisztijeit, eleven,és a házasságom sincs a legnagyobb rendben,teljesen kivagyok!Lehet,egyik oka a másiknak,de most nagyon mélyen érzem magam és már döntök-borítok,iszonyat rosszul érzem magam,egy másodperc alatt robbanok. Nem hiszti,hanem már lassan idegbetegnek érzem magam!Ti voltatok már így?Hogyan lehet ebből orvos nélkül kikecmeregni?
2012. febr. 28. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs egy jó barátnőd akivel tudsz ezekről beszélni?

Nekem ilyenkor ha püfölöm az ágyam vagy párnám és sírok, az hatni szokott, és legalább nem zúzok össze semmit.

Jobbulást!

2012. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kommented!Egy kibeszélős este sem segít,mert ő nem tud igazán tanácsot adni. Ha meg rázúdítanám a sokminent,rosszabbul érezném magam,mert szegény csak őrlődne,hogy nem segíthet. Amúgy ezen is túl vagyok már,azért tudom elmondani ezeket :(Arra gondoltam,ha talán időnként kiszakadnék,de az első 10 percben hiányozna a gyerekem.
2012. febr. 28. 20:45
 3/4 mmT ***** válasza:

Egyszer hallottam egy tök jó idézetet arról, h mennyire imádjuk a kisgyerekeinket, de időnként sok belőlük, és megőrülünk tőlük. sajnos nem tudom szó szerint idézni, pedig annyira idevágna. Valami olyasmi volt, h muszáj néha szünetet tartani, és a szülőknek kell a kikapcsolódás.

Nem volna arra lehetőség, h mamánál vagy valakinél otthagyjátok egy délutánra, és addig Te/Ti kikapcsolódtok? Hiába érzed úyg, h 1O perc múlva már hiányozna, kell a pihi. Éppúgy, ahogy a pici is meg kell tanulja az ovibamenetelkor, h nem lehet mindig anyuval, Neked is meg kell majd tanulnod elengedni a kezét.

Ugyan nekem nincs gyerekem, de úgy gondolom, h segítene, ha időszakosan kikapcsolódnál, és a hisztiszsák nélkül tudnál nyugodtan aludni egyet, vagy egy nagyot sétálni, a tavaszra hangolódni, meginni egy jó kávét a barátnőiddel.

A házasságodnak is jót tehet, mert ha Te (A NŐ, AZ ANYA) nyugodt vagy, nyugalmat viszel a házasságba, a családba.


Ha el tudnál járni jógára v. meditálni, akkor biztos javítanál a lelkiállapotodon orvos nélkül. (nemtom mennyire megoldható, de a meditáció segít)


Remélem javul a helyzet!

2012. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 29. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!