Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás és pánikbetegségre...

Pazzini7 kérdése:

Szorongás és pánikbetegségre szereték kézzelfogató és hatásos gyógymódot kapni sorstársaimtól és hozzáértőktől! Milyen szer vagy kezelés hatásos? Előreis köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapja szenvedek ezzel a problémával jártam pszichológushoz ami nem nagyon segített pszchiáter írt ataraxot az nem vártbe aztán frontint az valamelyest javított a helyzeten jelenleg kineziólógushoz járok valamelyest ez is segített! De szeretnék végre rég önmagamlenni 23 éves életvidám életerős mint előtte voltam!

2012. febr. 29. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom Szendi Gábor Pánik című könyvét.
2012. febr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

más módok nincsenek, mint amiket írtál! nincs általános recept, hogy kinek mi válik be és ha valami nagyon régi és mély probléma váltotta ki, akkor nem is lehet azt várni, hogy hipphopp eltűnik a betegség


ne a pánikbetegség ellen vívj szélmalomharcot, hanem derítsd ki (szakértő segítséggel), hogy mi váltotta ki, és az ellen harcolj majd!


ataraxot én is szedtem, az lófütty

2012. márc. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szedj esetleg B-komplex vitamint



A B-vitamin komplexnek számos jótékony hatása lehet. A B-vitaminok jól oldják a feszültséget, a kolinnak koleszterin-szint csökkentő hatása van, hatékony alvászavar és az étvágytalanság kezelésében. A B-vitamin komplex pozitívan befolyásolja a test energia-háztartását. Segít megelőzni a depressziót, az emésztési zavarokat enyhíti, segít a vérképzésben.....


vagy magneb6-ot


A magnézium több száz enzim működéséhez elengedhetetlen, testünk minden sejtjében megtalálható, nélkülözhetetlen az izmok működéséhez, központi szerepe van a sejtműködés szabályozásában, különösen az izom és idegsejtek működésében. Stresszoldó hatású, segít a depresszió leküzdésében, csökkenti a vérnyomást, megakadályozza a vese és epekövek képződését. Jelentős szerepet játszik a fehérjék, a zsírok, a szénhidrátok, valamint a nukleinsavak anyagcseréjében. A magnézium gátolja az öregedést, megelőzi az érelzáródást. Szükséges az egészséges csontozat felépítéséhez és megőrzéséhez. Megőrzi a fogak épségét, segít megakadályozni a kalcium lerakódását.


Természetes forrásai: az alma, a füge, a grépfrút, a citrom, a burgonya, a zöldségek, a halfélék, a tejtermékek, valamint a gabonafélék.

2012. márc. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!