Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérjek segítséget?

Kérjek segítséget?

Figyelt kérdés

Minden összejött az életemben, nem látom a kiutat. Egyedül élek. Csak dolgozni járok el. Próbáltam társaságot keresni de körülöttem mindenki el van foglalva a családjával, en meg nem akarok zavarni senkit. Két hete nagyon befordultam, napokig egyedül voltam, nem beszéltem senkivel és csak emésztettem magam. A végére annyira kész lettem, hogy megvágtam az ereimet. Nem akartam meghalni, csak egy kis fájdalmat akartam. Aztán tegnap megint. Utána jobb lett. De ez nem normális. Nagyon szégyenlem az egészet, nem hiszem, hogy bárki is tudja, hogy ennyire magam alatt vagyok. A családom (szüleim, testvéreim) azt hiszik, hogy minden rendben, de nem. Nem akarok nekik erröl beszámolni.

Ki lehet ebböl jönni egyedül, vagy kellene segítséget kérnem? Nagyon szégyenlem az egészet.



2012. márc. 4. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj!!! Ne szégyelld..mindenkinek van mélypontja az életben! A szeretteid melletted fognak állni de pszichológus segítségét is kérd!
2012. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, a családom nem fog mellettem állni. Amikor ez az egész kezdödött, akkor próbáltam segítséget kérni a szüleimtöl, de közölték velem, hogy ez hiszti, és ha keresnék egy pasit, aki mellettem van, akkor nem kéne öket zavarnom ilyenekkel. Azóta nem zavarom öket ilyenekkel.
2012. márc. 4. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget mindenképp. A szüleidnek nem kell róla tudni. Tudod a vagdosás az egyjafjta fájdalom levezetési mód. Meg kell tudni, hogy mi az a fájdolom, probléma az életedben, a gyökeréig le kell ásni, majd orvosolni. És akkor fogod majd tudni abbahagyni.
2012. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyedül nem fogod megoldani a problémáidat, tekintve, hogy a vagdosáshoz fordultál, ami csak rosszabbá tette a helyzeted. Mindenképpen kérj segítséget, mert előbb-utóbb eldurvul ez az egész. Ne szégyelld, én se szégyelltem, helyette azonban légy bátor, és mond el a bajaidat, legyen az család, barát, vagy itt a GYK-n. Nem vagy egyedül.
2012. márc. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 5. 09:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy érzem, egyre rosszabb. Tegnap délutánra volt megbeszélve egy program, hogy találkozom a szüleimmel. Aztán lefújták. Megvolt az indokuk is. Èn ettöl teljesen magam alá kerültem, órákig nem tudtam mást csinálni, csak sírni, és nem is értem, hogy miért...
2012. márc. 5. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!