Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Regebben eszrevettem, hogy...

Regebben eszrevettem, hogy sok ismeretlen kozott rosszul erzem magam, most pedig egy allast szurhatok el emiatt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
kaptam egy allasajanlatot amit ugy erzem nem tudok teljesiteni majd. nagy odafigyelest igenyel, 12oras muszakban. meg nem dolgoztam sehol, es nagyon felek hogy elszurom vagy nem fogok beilleszkedni. oda jutottam, hogy nem aludtam ejszaka egy percet sem, folyton kattogtam, szorongtam, hogy mi lesz, a szivem nagyon vert, reggelre pedig rosszullettem (hasmenes, hanyinger). tudom hogy a sajat labamra kell allnom, de ugyerzem ez a munka tul sok nekem (foleg kezdesnek)... nincs onbizalmam sem, nem tudom mi lehet ez... ha segitene valaki megkoszonnem
2012. márc. 6. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintű szorongás, ilyen esetben, mindenkinél megvan csak nem kell belőle nemzeti tragédiát csinálni. Bátran vágj bele és a helyzeteket meg fogod szokni és oldani. Belejősz, mint kiskutya az ugatásba.
2012. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt
2012. márc. 6. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Senki nem úgy jön a világra hogy volt már három állása. Mindenki kezdő volt egyszer, azok a kollégák is akik ott dolgoznak.

Mivel kezdő vagy, senki nem fogja elvárni tőled hogy mindent egyből tudj. Valószínű hogy kezdetben lesz egy mentor melletted akihez a kérdéseiddel fordulhatsz. Ha nincs ilyen, akkor mindenre a közvetlen felettesednél kérdezz rá.

Nekem már 10 állásom volt, mégis mindig ugyanilyen tüneteim vannak ha új helyzetbe csöppenek.


Ha nagyon szorongsz, vegyél be egy Valeriana relaxot.

DM- ben , gyógyszertárban kapható, olyan 1200Ft egy doboz.

Remélem tudtam segíteni!

2012. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem olyan reg megprobalkoztam egy viraguzletben, es ott eleg kellemetlen volt azzal szembesulni, hogy masodik nap, sot meg az elso nap vegen elvartak, hogy 20perc alatt osszedobjak egy koszorut.
2012. márc. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!