Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van jövője kapcsolatunknak...

Van jövője kapcsolatunknak annak tükrében, hogy a hölgy is mentálhigiénés kezelés alatt áll volt házasságának sikertelen volta miatt?

Figyelt kérdés
Válást követő kritikus időszakomon túl, mely alapjaimban megrengetett testi és lelki vonatkozásban, hosszú idő után érzelmileg közel kerültem volt nejem húgához, akivel azelőtt is szimpátián alapuló kizárólagosan családi kapcsolatban voltunk.
2009. jún. 9. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nem az a probléma, hogy labilisak vagytok, hanem, hogy a volt nejed húga. Ebből lehet még gond szerintem.

Ismerek teljesen jól működő labilis párt, tökre közel hozta őket az, hogy lelkileg problémáik vannak.

2009. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ!
2009. jún. 9. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az hogy most a volt nejed huga... hát már a volt nejedÉsha vele lennél boldog akkor miért ne?csak azért ne mert a volt nejed huga.. én ezzel nem foglalkoznék.
2009. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!