Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami gyógyszer ami vény...

Valami gyógyszer ami vény nélkül is kapható?

Figyelt kérdés
Mostanában kicsit feszült vagyok és rosszul alszom. Kellene valami gyógyszer ami kiüt pár órára, de annyira nem érzem súlyosnak hogy orvoshoz is menjek vele. Az is jó ha csak a mellékhatása üt ki. Köszi.
2012. márc. 12. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy gyógynövényes cucc,nagyon hatásos,engem is rendbe rakott anno. Hova. Ez a neve.

[link]

2012. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valeriana, én is épp most vettem, bár ezek elég gyengék amiket vény nélkül is be lehet szerezni
2012. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszban említett gyógyszerek (HOVA, Valeriana) mennyire nagyok? (Azért kérdezem, mert pl. a paxirazol, B-vitamin komplex szemes gyógyszereket bevehetem, de ami annál nagyobb, azokat nem tudom lenyelni, más egészségügyi okokból kifolyólag). Esetleg van-e ezeknek oldód, szopogatós-szerű változataik?
2012. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valeriana az olyasmi mint m&m cukorka nagyságra, viszont el lehet rágni több darabra de nagyon rossz íze van
2012. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!