Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lesz valaki teljesen...

Hogyan lesz valaki teljesen érzelemmentes?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 18:00
1 2
 11/13 DarkChii válasza:
100%
Velem történt egy nagyon fájdalmas dolog, aminek következtében az érzelmeket gyakorlatilag egyáltalán nem éltem meg. Semmi nem hatott meg ami korábban igen, olyan ürességérzés volt bennem amit igazán le sem lehet írni. Próbáltam tőle szabadulni, mert nagyon zavart, mivel mindig is érzelmes embernek tartottam magam, de hiába. Már azon kezdtem gondolkodni, hogy szakemberhez fordulok, de aztán szépen lassan elkezdett belém visszatérni az élet. Sok hónap kellett hozzá, majdnem egy év is eltelt. Nem vagyok olyan mint azelőtt, de újra érzek és nincs már üresség. :-)
2012. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az agynak bizonyos területei felelnek az érzelmekért, ha ezek a területek sérülnek, akkor szerintem elképzelhető, hogy az illető képtelen az érzelmekre. De egy fizikailag/biológiailag egészséges ember mindenképpen érez, legfeljebb kevéssé mutatja ki. A "pszichopatának" nevezett emberek is éreznek, legfeljebb az érzelmi reakcióik nem összeegyeztethetők a többség által hagyományosan elfogadottakkal.
2012. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ha sok fájdalom éri, vagy

sok csapás, amit nem tud

feldolgozni...

2012. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!