Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van bennem mindig az,...

Miért van bennem mindig az, hogy valaki figyel?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem azt, hogy valaki állandóan figyel engem és nem száll le rólam. Az utcán is mikor sétálok mindig azt nézem hogy jön e valaki utánam. Nagyon zavar. Itthon is este mikor bent vagyok a szobámba behúzom a sötétítő függönyt mert bebeszélem magamnak hogy valaki kint van és fényképezget engem vagy valami ilyesmi. (Amúgy nem szeretem behúzni mert akkor reggel nem tudok felkelni ha nem süt be a nap. Csak hétvégén szoktam.) Meg mikor sötétbe megyek valahol pl. míg lentről felérek a szobámig sokszor szaladni szoktam mert félek hogy a hátam mögül valaki elkap és és nem is tudom mit csinál velem... :S Ez olyan leírhatatlan érzés!
2012. márc. 17. 21:52
 1/1 anonim válasza:
Ez a paranoid személyiségzavar egy enyhébb formája szerintem.
2012. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!