Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiám van, a...

Szociális fóbiám van, a lentebb leírtakról mi a véleménye?

Figyelt kérdés

itt egy link, de aki nem akar olvasgatni percekig, annak kifejtem azért:

[link]


tehát arról a részről lenne szó, hogy ha sok idegen ember van, vagy fel kell szólalnom, egyszerűen leblokkolok, tiszta ideg leszek, na most ez hatalmas probléma, ha verset kellene elszavalnom, és az egészet elfelejtem az idegességem miatt, sőt csajozni sem tudok, akkor egy barom vagyok, és ez így nem mehet tovább


anyámnak elmondani nem fogom, és orvoshoz sem megyek

valami vény nélküli gyógyszer lenne számomra megfelelő, azt hiszem


az itteni oldalon való keresgélés során olvastam az aurorixról, az mennyibe kerül, és vény nélkül kapható?


2012. márc. 29. 08:14
 1/6 A kérdező kommentje:

túl nagy az iskolai nyomás, és ellazulni sem tudok

szó szerint sűrűn be vagyok szarva, ez nyilván az ábrázatomon is látszik, amitől csak mégrosszabb lesz a helyzet

19 évesen már kezdenek előjönni az ősz hajszálaim, ami nem hiszem, hogy normális

anyukámnak meg sem merem mondani, mert már több bajom volt, és nem akarom, hogy selejtnek nézzen, mert annak nézne, és ez teljesen valós, ehhez az utolsó mondatomhoz nem kérek pszichikai kommentet

köszönöm előre is

2012. márc. 29. 08:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Jesszus! Miért akarsz rögtön gyógyszert szedni, azért mert félősebb és szégyenlősebb vagy az átlagnál??????

Az ilyen betegség mindig fejben dől el. Ezen csak te tudsz változtatni.

2012. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyet értek az elöttem válaszolóval nem kell rögtön gyógyszerek után kapkodni. Általában ezt lámpaláznak nevezik. Az ilyen emberek szerintem inkább attól félnek ,hogy elrontják a verset amit mondanak, leégnek a lány elöt stb. Erre azt tanácsolom ,hogy fogd fel úgy az egészet ,hogy ha leégsz a lány elöt elrontod a verset attól még senki sem fog hülyének, bénának tartani hanem egyszerű embernek aki hibázik.
2012. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de nekem szociális fóbiám van

a kérdésre válaszoljatok légyszíves, nem csak ennyiből áll a problémám

2012. márc. 29. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Az aurorix egy antidepresszáns. Csak szakorvos írhatja föl, számtalan vizsgálat után. Magadtól eszedbe ne jusson...

Tudod, mi ad bizonyosságot? A tudás.

Ennyi.

2012. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy orvos. Azért mert találtál egy cikket a neten erről a betegségről, nem jogosít fel semmi arra, hogy magadat diagnosztizáld.

Inkább vmi önbizalom fejlesztő tanfolyamra kéne járnod. De most komolyan? Szerintem vmi vírus okozza a bajodat? Vagy szervi elváltozásod van? Vagy mi?

Ha nem akkor neked nincs szükséged gyógyszerre.

2012. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!