Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék leszokni arrol...

Hogyan tudnék leszokni arrol hogy ne beszéljek be magamnak nem létező dolgokat amiket el is hiszek és ezektől vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem kell leszokni, hogy "ne beszélj be magadnak nemlétező dolgokat". :-)


Értem a kérdést azért. Betegségekre gondolsz? Akkor ezt hipochondriának hívják. Ha olyanokat képzelsz be magadnak, mint pl hogy üldöznek, vagy Magyarországopt titokban megfertőzték valamivel, azt meg paranoiának hívják.


Egyedül nem hiszem, hogy menni fog, csak ha nagyon tudatos ember vagy. Én inkább pszichológus, pszichiáter segítségét ajánlanám.

2009. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már te is aggódsz,akkor én is a dilidokit ajánlom. Ne érts félre,nem nézlek hülyének! Most rossz passzban vagy,és ezen lehet segíteni!
2009. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!