Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mamám megőrjít. Ez már nem...

Mamám megőrjít. Ez már nem lesz jobb?

Figyelt kérdés
Mamám az utóbbi időben egyre rosszabbul van mentálisan, kitalál dolgokat, vagy megálmodja, aztán igaznak adja elő. Volt is ebből probléma, hogy olyan dolgokat terjesztett az ismerősei körében a családról, amik nem voltak igazak. Meg rendszeres tévképzete hogy mi őt verjük! Én is verem, mindenki veri a családból... Komolyan már én is elkezdtem gondolkozni hogy valaki tényleg megüthette, de aztán volt olyan hogy anyámmal együtt voltam jópár óráig (filmeztünk) és bejött sírva hogy őt anya megverte előbb a konyhában >.< De ezeken kívül van pár dolga amiért inkább utálom mint sajnálom (egyszer pénzt lopott tőlem.) Mit lehetne vele csinálni? Mert folyamatosan mondja hogy ő elmegy a házból, aztán ha arra kerülne a sor hogy mi elköltözünk vagy őt elvisszük valami otthonba, hevesen tiltakozik. Hogy lehet egy ilyen helyzetet kezelni? Már az egész család ki van tőle akadva rendesen... : S
2012. ápr. 16. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel ő már nem teljesen beszámítható, nektek kell döntenetek. Ha a családban nem csak kicsi, de elviselhető feszültséget okoz, akkor érdemes megfontolni az idősek otthonát. Ne bízzátok rá a döntést, de tegyetek úgy, ahogy neki a legjobb!
2012. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!