Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha csúnya vagyok, nem lehetek...

Ha csúnya vagyok, nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Akárhányszor jól érzem magam, később visszanézem a képeket, és egyszerűen sírnom kell, mennyire undorítóan nézek ki. És nem tudom elképzelni, hogy a barátaim hogy tudják elviselni ezt a látványt. Most talán úgy tűnik, eltúlzom, pedig ez így van. Ronda vagyok. Már próbáltam bebeszélni magamnak, hogy szép vagyok, a tükörben még úgy el is hittem valamennyire, de ha megláttam egy nem beállított képet magamról, ezt gondoltam: "Kit próbálok becsapni? Szánalmas..." Eddig azt hittem, a súlyom miatt, hát lefogytam. És pa-pa-pa-pamm! Ugyanolyan undorító vagyok mint voltam. Szóval, akérdésem az lenne, szerintetek képes leszek-e valaha úgy végignézni egy sor képet, hogy ne arra gondoljak, mennyire rémes vagyok, hanem arra a jókedvre, arra a hangulatra, ami akkor volt?
2012. ápr. 16. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem idővel hozzáedződsz.

Én is így voltam vele sokáig. De már megszoktam, nem kesergek rajta, hogy hogy nézek ki.

Én is ezen csodálkozom amúgy, hogy hogy létezik, hogy egyáltalán barátkozni akarnak velem, meg hogy a barátaim nem fújognak tőlem. Felfoghatatlan!

2012. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen képes leszel boldog lenni.Biztos lehet javítani a külsődön.Igazából mi az amit csúnyának tartasz magadon?
2012. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mért tartod Magad csúnyának? Valószínűleg azért, mert feltételezed, hogy mások annak látnak. Ki kell békülni Magaddal, és akkor mások is szépnek fognak látni. És tanulj meg minden helyzetben nevetni! (Ez kis gyakorlással megtanulható, és meglátod, milyen sokat segít!)
2012. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nézz körbe teljesen(!) a környezetedben, nem csak te vagy csúnya (már ha tényleg). Ha körbenéztél észreveszed, hogy sokkal csúnyább: szemüveges, zsíroshajú, pattanásos, esetleg alapból csúnya ember nagyonjól érzi magát és szerintem otthon ő nem gondolkodik olyanokon mint te (tapasztalat). És ha így elfogadnak akkor nem mind1 hogy nézel ki? Örülj, hogy élsz. Más "szebb" embernek nincs családja, halálos beteg te meg ilyeneken problémázol. Hidd el ők szívesen cserélnének veled ha megtehetnék.
2012. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Van aki eleve fotogén - ez a legkevesebb. A többiek mind nagyon-nagyon rondák vagyunk a véletlen fényképeken. Ezért gyakorolunk. Otthon a tükör előtt, hónapokon át kel gyakorolni, a kellemes beállást. :)

Mindenki így csinálja, csak mindenki letagadja. A szr képeket azonnal töröltetni kell. Tudod, hány ilyen kérést kapok? A szerintem nagyon jó képet is le kell vennem acsaládtagomról, mert megtiltja.

Aki nem fotogén, az ügyel rá, hoyg csak úgy kapják le, ha bepózolt. Ha mégis elkapják, letörölteti.

Amúgy meg, 1. szemöldökszedés 2. szempilla 3. tus, 4. a legfontosabb!!!! lehelletnyi arcpír. Ezt nem látják, mégis rengeteget számít. És lógós fülbevaló, az elvonzza a tekintetet. Vagyis:

a rövid válasz: nem. Nem lehetsz boldog, míg ezen bánkódsz. -> muszáj lépned.

I. Pózolj, pózolj, pózolj(másold le a netről)

II Smink!!


Képeket letörölttetni!!! 3 húszévesem mind ezt csinálja. Azonnal leveteti!

2012. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Dagadt vagy?

Menj el futni!

Kócos a frizurád?

Fodrász!

Csúnya az arcod?

Tanulj meg sminkelni!

Bőrhibák?

Bőrgyógyász, kozmetikus!

Nem tudsz öltözködni?

[link]

és divatblogok


Komolyan sírni és panaszkodni a legkönnyebb, fogd magad és változz meg!

Vagy rinyálj tovább és reménykedj, hogy a sok ismeretlen majd megvigasztal és hájjal kenegeti a picike kis lelked!

2012. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Az orrod formája baj?Egy jó plasztikai sebész csodát tud tenni.Totál megváltozik az arcod karaktere.Én is megcsináltattam.És azóta sokkal nagyobb az önbizalmam.Nem nézegethettem örökre a tükörben hogy "jaj de csúnya egy orr ez". Olyan ez mint a fogszabályozás , nem nézegetheti örökre az ember ezeket a hibákat.
2012. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Olyan sápadt az arcom, mint egy vámpírnak, emellett pattanásos is, de ha elkezdek nevetni, nem piroskás, hanem rákvörös lesz. Amúgy a fogam a legnagyobb baj, az egyiknek több mint fele hiányzik, ráadásul az egyik elülsőnek. 30-40 ezer ft lenne megcsináltatni, de ha hiszitek ha nem, nincs ennyi pénze a szüleimnek, hitelt nem kapunk, mert már túl sok van. Én meg sehogy se tudom összeszedni, mert csak 14 éves vagyok.
2012. ápr. 16. 22:27
 9/14 anonim ***** válasza:
14 évesnek nem lehet hogy ingyenes?Biztos, hoyg jól tudod? Nem csak maszek lehet csináltatni, hanem a rendes körzetivel. Menj már el, kérdezd meg újra. Sztem 18 alatt ingyenes. Nem biztos, hoyg korona kell, nagyon jók ma már, hozzá is tudnak építeni.Tömésből. Nekem is van olyan. Csak óvatosan kell rá aztán vigyázni.
2012. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ha most nics pénz, kezdd gyűjteni, előbb-utóbb meglesz. Mondd a nagyszülőknek, nem kérsz mást, csak pénzt. Ha 1000 ft, elteszed, s mire dolgozhatsz meg lesz a kezelés ára. 15 évesen szünidőben szülői engedéllyel dolgozhatsz.

2012. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!