Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha csúnya vagyok, nem lehetek...

Ha csúnya vagyok, nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés
Akárhányszor jól érzem magam, később visszanézem a képeket, és egyszerűen sírnom kell, mennyire undorítóan nézek ki. És nem tudom elképzelni, hogy a barátaim hogy tudják elviselni ezt a látványt. Most talán úgy tűnik, eltúlzom, pedig ez így van. Ronda vagyok. Már próbáltam bebeszélni magamnak, hogy szép vagyok, a tükörben még úgy el is hittem valamennyire, de ha megláttam egy nem beállított képet magamról, ezt gondoltam: "Kit próbálok becsapni? Szánalmas..." Eddig azt hittem, a súlyom miatt, hát lefogytam. És pa-pa-pa-pamm! Ugyanolyan undorító vagyok mint voltam. Szóval, akérdésem az lenne, szerintetek képes leszek-e valaha úgy végignézni egy sor képet, hogy ne arra gondoljak, mennyire rémes vagyok, hanem arra a jókedvre, arra a hangulatra, ami akkor volt?
2012. ápr. 16. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A többi bajt kinövöd! Egyél sok zöldséget, és mozogj a levegőn, akkor jobb színed lesz. Hamarosan napozhatsz is, az is sokat segít. Mindeki szebb, ha ven egy kis színe. A törött fog, ha nem fekete, még bájos is lehet.

Csúnyán nem lehet élni, ne szokd meg, hozd rendbe magad! Mindenen lehet javítani. A jó mozgás nagyon sokat szépít, és azt ingyen be tudod gyakorolni. Ha fotóznak, ne nevess a kamerába!

2012. ápr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) A baj az volt, hogy 3 éve tört le a fogam egy kisebb baleset során, akkor elmentünk a körzetihez, de nagyon béna meg durva volt, így elmentünk egy maszekhoz. És csak most derült ki, hogy ő nagyon tétova, meg amit ígérget, azt nem gyakran teljesíti. Pl. 3 éve (akkor 5.-es voltam és 11 éves) azt mondta, most nem tud vele mit kezdeni, mert nem nőtt ki még teljesen vagy mi, de majd ballagásra(!) megcsinálja. Én köpni nyelni nem tudtam. 3 év?? Hát most letelt. Azt akarta felrakni, amit az egyik válaszoló is írt, hogy nagyon vigyázni kell rá, de azt is 15 ezer ft-ért, de egy rossz harapás és kész. Rákérdeztem, van-e valami tartósabb, azt mondta van, gyökérkezeléssel, és 30 e a pótlás ára, meg ki tudja mennyi a lenyomat és az ultrahang. Múlt héten voltunk nála, ma meg anyu rátalált egy doktornőre, aki ingyen megcsinálná, mivel az iskolámnak ő a körzetije. Ma megyünk hozzá.

Amúgy az, hogy állandóan pózoljak, nem megy, mert gyakran úgy is csinálnak képeket, hogy észre se veszem. Mindig vagy 100-szor elmondom, hogy töröljék le, de nem, nem törlik, mert nem mutatják meg senkinek, csak ennek, annak, meg emennek és a többieknek...

2012. ápr. 17. 09:33
 13/14 anonim ***** válasza:

próbáld ki, felzselézed a hajad vmi jófélére, csinálsz saját testsúlyos gyakorlatokat, pl. én is ugyanilyen vagyok(voltam), az emberek először a hajamat nézik aztán ha van 1-2 pattanás az arcomon, + a bicepszemet is megnézik (nem vagyok izomagy, de sztem jól néz ki)

próbáld ki

16/f

2012. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ne gondolj magadra nem hagyhatod,hogy az érzelmeid sirassanak.Én a te helyedbe azt csinálnám,hogy gondolj arra,hogy nem vagy ronda.
2012. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!