Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy évek óta van egy barinőm, legjobb barinőm és akadnak olykor konfliktusok, amiket egyszerűen nem lehet lekommunikálni vele, mert ha felhozom akkor rögtön támad, és nem lehet kompromisszumot kötni..legalábbis én igy érzem, alapvetően ő konfliktuskerülő én szoktam felhozni azokat a dolgokat ami engem zavar.

Nem sorolom fel minden de pl-ul:

Ha társaságban vagyunk rám kevésbé figyel, más barátnőknek nagyon a pozitiv oldalát mutatja, ezt úgy értem hogy őket nagyon megdicséri,nekik sokkal szivesebben ad kölcsön dolgokat...ha én rajzolok valamit, azt mondja rá hogy "nem rossz"...én pedig bármiről is legyen szó, a rajzról is akár, teljes lelkesedéssel mondok rá pozitiv dolokat, ő pedig nem rám...annyi is jólesne ha annyit mondana legjobb barátnőként hogy tényleg jók..vagyis biztatna, de ha más lányokról van szó azokat úgy dicséri mintha a legjobb barátnőik lennének, pedig én tudok a legtöbb dolgot róla, évek óta minden nap együtt lógtunk, mostanában nem annyira..de dumcsizunk persze...még az zavar hogy akármiylen téma van, ő minden , neki mindent jobban kell tudnia a másiknál..illetve ha olyan személy van a tásaságban aki nekem nem annyira szimpatikus elvileg bneki sem, neki mégis jópofuizik és inkább vele beszél.


Ezért kérdezem hogy szerintetek bennem van a hiba? Túl érzékeny vagyok...vagy nekem kellene engednem? Mert ő nem enged..

Lehet furcsa sztori h egy barátságban ilyen van, azt tudom hogy ő sosem beszélne ki, és én sem őt...de zavarnak ezek a dolgok, viszont ha más területen problémám van, akkor segit, és ad tanácsokat, tényleg figyel , jobban mint én ha neki pasi baja van..de más területeken meg ezeket érzem..lehet hülye vagyok!


2012. ápr. 18. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs benned hiba, ő ilyen és kész. Nekem is volt egy hasonló barátságom, egyik napról a másikra nem beszélt velem többet, hanem inkább a hozzá illő lányokkal (bulizós, pasizós) barátkozott. Az nem zavarta, hogy 8 évig, a legjobb barátnők voltunk. Én azt gondolom, hülye kis picska volt.
2012. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!:)

ő amúgy nem pasizós, mármint merevebb egykét dologban..mint én. de nem értem ha más barátnők vannak ott akkor a szimpátia miatt miért hanyagol engem...pedig elvileg én vagyok a legjobb barátnője

de lehet azért mert mi sokat együtt vagyunk..valszinű ha kevesebbet taliznánk akkor jobban "dicsérne"..de ez nem jó szó, mert ilyet nem várok el..csak olyan fura

2012. ápr. 18. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen embertípus, amilyen ő, kész, nem lehet vele mit csinálni. Megváltozni nem fog, hiába világítasz rá a hibáira, hiába segít neki bárki, ilyen, kész, passz, ennyi. Dehogy van benned hiba, törődj bele, hogy ő ilyen.
2012. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán irigy rád valami miatt? :\
2012. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, próbálom magamban ezt megoldani, meg pozitivan állni hozzá, olyan jó azoknak az embereknek akik nem hederítenek a problémákra, hanem boldogok, meg könnyedek, legalábbis úgy fogják fel a dolgokat, és kis dolgokon nem akadnak fent, lehet velem van a probléma, és más ezeket észresem venné, lehet én vetitem ki rá a negativ frusztrációimat, nem tudom, ő vele ezt nem lehet megbeszélni...mást igen, de ezeket nem:(
2012. ápr. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!