Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy hosszú sírás után miért...

Egy hosszú sírás után miért fáradok el nagyon, nagyon?

Figyelt kérdés
Halkan szoktam sírni,de olyan nehéz a lélegzésem is utána fél órával is.Abszolút nem látszik rajtam,a szememen,hogy sírtam csak annyira leterheli a légzésem utána és teljesen elzsibbadok töle.
2012. ápr. 19. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én nagyon tapasztalatlan vagyok sírás területén. Áruld el nekem, hogy miért sírsz hosszan, és halkan?

2012. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából az szerintem mindegy...Néha azért mert elhalasztotam valamit amit már nem tudok jóvá tenni,néha azért mert éppen rémes napom volt és csak fokozódik,vagy ha valaki elhunyt aki közel állt hozzám,de ezeket mindenki másképpen adja ki magából,én pedig így.
2012. ápr. 19. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tedd, ami jólesik. Sópótlás fontos! Szeretsz szenvedni, ami energia, ennyi! Szeresd magad jobban, nézd el a saját magad hülyeségét, ahogy másét is!
2012. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz.
2012. ápr. 23. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!