Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van közöttetek olyan, akit...

Van közöttetek olyan, akit zárt osztályon kezeltek, és teljesen felépült?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyik unokatesómat kezelték teljesen bekattant és annyi volt benne hogy önként ment be mert már ő is beismerte hogy nagy a baj. Most teljesen felépült lassan már 3 éve ha jól tudom. Viszonylag normális fazon csak időnként voltak hülyeségei most már nincs neki, de sajnos gyógyszert kell szednie ha nem szedi rendesen újra meg eshet hogy bekattan.
2012. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!
2012. ápr. 21. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Nincs olyan gyógyszer, kémiai vegyület amitől ne kattanna be senki! Ha valaki ismeri önmagát, akkor tud jobban uralkodni tudatosan önmagán! Gyógyszer hazugság.

Szerintem akiben még maradt annyi, hogy elmenekült a pszichiátriáról, az felépült.

Pszichiáterek a társadalom tetvei, mindig hallok hangokat, amik mondják, hogy tetves pszichiáterek...egyre hangosodik bennem ez a hang :DDDDDDDD

Mindjárt bevisznek!

Bárki bekerülhet oda, aki elhiszi magáról, hogy bekattant! Állítólag őrült nem ismeri be, hogy őrült. Mielőtt pszichiáterhez mennél, kérdezd, meg, hogy őrült e, ha nemmel válaszol, akkor gyanús!

2012. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem és nem a válasz.

De van egy srác, akit 3 öngyilkossági kísérlet után benntartottak egy ideig, miután kijött alig telt el két hét és újra beszélt róla, hogy meg akar halni, stb., viszont azóta nem próbálta megölni magát, csak beszélt róla... ez is valami azért :)


Esetleg ha konkrét betegséget írnál...

2012. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nővérem paranoia és téveszmék miatt került zárt osztályra. nagyon aggódom érte, ezért tettem a kérdést, hogy a zárt osztály mennyire súlyos. van egy kislánya is. nagyon vegyesek a betegek ott bent, de ő is ugyanannyira le van szedálva.:(
2012. ápr. 22. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:
ez így elég komolynak hangzik, majd ha kiengedik, utána is kell gyógyszert szednie gondolom és úgy lehet hogy nem jön elő újra...
2012. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2. válaszadó vagyok(minden válaszadó 72%) Paranoia és téveszme az eléggé izgalmasan hangzik(Seg.fej az összes doki). Ha nem közveszélyes, és ő sem akar ott lenni, akkor hozd el onnan. Lehet, hogy "semmi baja", mármint szelíd embert nem szoktak elzárni.

Ha azt nézzük, hogy valaki téveszmés, akkor vele jár csomó minden, paranoia, depresszió, minden lósz.rt tudnak rá mondani. Ott nem vitamint adnak és nem wellness nem pszichológia!

2012. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesanyám volt benn, többször is. Skizofrénia, illetve bipoláris volt.


Bár jópár évig tartott és sokszor visszaesett, de mostanra végre néhány éve tünetmentes.

2012. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

sziasztok!


elég durva volt már a helyzet, tényleg ön és közveszélyes volt.:( el is szökött tőlünk, meg ilyenek, borzasztó időszak volt ez.


a lényeg, hogy ma hívtak, hogy zárt osztályról kiengedték :)) sokkal jobban van, és most nyílt osztályon lesz kicsit. tudja is már, hogy beteg, és teljesen közreműködik. nagyon bizakodunk :)

2012. ápr. 24. 12:31
 10/13 A kérdező kommentje:
11:14 örülök a válaszodnak :)
2012. ápr. 24. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!