Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta szédülők, ideges...

Napok óta szédülők, ideges vagyok. Már a boltig sem merek elmenni mert félek hogy rosszul leszek. Ez pánikbetegség lehet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vérnyomásoddal lehetnek gondok elsősorban, illetve az idegesség miatt is előjöhetett ez a dolog. Sajnos elég gyakori ilyen esetekben szerintem menj el orvoshoz ha nem mersz elmenni kérj meg valakit hogy vigyen el.
2012. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom az jó mert megmértem. Holnap készülök elmenni az orvoshoz. Köszönöm a válaszod.
2012. ápr. 26. 20:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy pánikbetegség lenne, ugyanis annak mások a tünetei. Azért megtennéd, hogy holnap megírod, végül is mi volt veled?
2012. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Nem valószínű, hogy pánikbetegség lenne, ugyanis annak mások a tünetei"

Honnan veszed?.. A pánikbetegségnek rengeteg tünete van, egyébként én is pánikbeteg vagyok, anno pont ezekkel a tünetekkel kezdődött nálam, aztán jött a többi..

Persze más oka is lehet, pl. frontok stb., de azért mielőtt még valamit állítasz, szerintem nézz utána..

Viszont igen, a legjobb, ha elmegy orvoshoz és kivizsgálja magát, ha hosszabb ideje áll fenn a szédülés.

2012. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kedves legutolsó!

Onnajt veszem, hogy magam is pánikbeteg voltam, és kigyógyultam belőle. Vagyis saját, személyes tapasztalatomból. Szerinted hol nézzek még utána? A kedves kérdező pontosan azokat a tüneteket nem említette, amit minden, valódi pánikos megtett volna. Mert az eltéveszthetetlen. Valami más lehet az ő rosszullétei mögött, épp ezért forduljon orvoshoz.

2012. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is saját tapasztalatomból írtam. :) De ha pánikbetegség tünetei közt van ez is, akkor miért ne lehetne?... Nem azt mondtam én sem, hogy tuti, hogy pánikbeteg lett, de nem lehet addig kizárni, míg ki nem vizsgálják..
2012. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A helyzetem rosszabb lett azóta 3 pánikrohamom is volt. Szédülés, remegés fulladás és a szívem majd kiugrott a helyéről. A háziorvos nem foglalkozott velem, így maradt a pszichiátriai szakrendelő. Kaptam rá gyógyszereket. Nem tudom hogy lesz tovább egyenlőre a nyugtató segít hogy talpon maradjak. Mégegyszer köszönöm a segítségeteket.:-(((
2012. ápr. 30. 06:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sejtettem, hogy ez lesz sajnos.. Remélem hamar kijössz majd belőle, nekem sajnos 9 éve tart, persze vannak jobb hónapjaim, de sokszor visszatérnek a tünetek, ha stressz ér. . Lényeg, hogy ha gyógyszert írnak fel, szedd rendesen, mert nem mindenki tud anélkül kigyógyulni.. Én ha nem szedném, még ennyire sem lennék jól (legelőször pár évig gyógyszer nélkül csak pszichológushoz jártam és semmit nem ért, csak mikor pszichiáterhez jártam és gyógyszert is felírtak, de ez attól függ, kinek mennyire súlyos). Jobbulást!
2012. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia! Ne add fel, én is voltam pánikbeteg, bár nekem hozzá társult az agorafobia is.


Nagyon rossz tudom!


Én így jellemeztem mikor rám tört egy pánikroham:


mintha egy démon elkapna és szorítana a szívem egyre erősebben ver, nem tudom hogy mit tegyek a pulzusom az egekben, a víz lever és halálfélelem ezerrel !

nálam és szerintem nálad is így "zajlik" le egy pánik roham !



És igen ez a pánik betegség első jele!


Vigyázz magadra !

2012. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szia! előző vagyok milyen gyógyszereket kaptál rá ?
2012. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!