Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Természetgyógyász tud segíteni...

Természetgyógyász tud segíteni szorongásos problémák, illetve depressziós állapotok kezelésében?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tud bizony. Nem gyógyszerekkel töm, hanem gyógynövényeket fog ajánlani.
2012. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Diavolino44 ***** válasza:
Szendi Gábor könyveit érdemes olvasni, nekem sokat segített!
2012. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen tud segíteni. Tanulj meg relaxálni az is nagyon jó hatású.
2012. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 masszázscucc ***** válasza:
100%

Az agy működését a mai napin nem értjük teljesen. Rengeteget tudunk róla. Sokat tanult orvosok és kutatók évtizedes munkáinak eredményét lehet már felhasználnunk, köztük BEVÁLT, hatékony, és nem káros gyógyszereket is. De sajnos nagyon sok önjelölt, sarlatán is keveredett már az igazán hozzáértők közé, akik képesek többet ártani, mint használni.


Én sem kezdeném gyógyszerrel, de olyan emberhez fordulnék, aki szakember az agy, a psziché működésében.


Így a válaszom: Ha pszichológusból, pszichiáterből vált természetgyógyásszá is, akkor igen, tud segíteni.

2012. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én olyasmire gondoltam, hogy a természetgyógyász felfedezi a szorongás eredetét, és ezt ő kezeli valamilyen alternatív módon, de nem "csak" gyógynövényekkel.

Van valaki akinek segített hasonló problémában a természetgyógyász?

2012. ápr. 29. 20:52
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként egy ideje pszichológushoz járok, de az eredmény nem igazán akar jönni.
2012. ápr. 29. 20:53
 7/12 b_smart ***** válasza:

Már az is sokat segít, ha beszélgetsz a problémáidról a természetgyógyásszal, de csodákat nem tudnak tenni ők sem. Magadat kell kirántani esetleg külső segítséggel is. A pszichiáter kapásból gyógyszert ír fel, nem érdekli a lelked. Pszichológushoz éedemes menni, mert rettentő sok ember jár szorongásos problémákkal hozzájuk, nagy a tapasztalatuk. Természetgyógyászt is jól meg kell választani, mivel sok a kókler.

A szorongásos állapotok visszavezethetők sokszor a gyermekkorra, ezért érdemes felgöngyölíteni a családi problémákat un. családállítással, ami egy megdöbbentően jó társas terápia.

Amiket én ajánlok, mert segített:

[link]

Nyugtató tea, lehet kapni keveréket a patikákban.

Remotiv tabletta, amiben tudtommal Orbáncfű kivonat van.

[link]

2012. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is a családfelállítást tudom ajánlani! Keresd meg, a lakóhelyedhez közel hol találsz. A keresőbe beírhatod ezeket a szavakat: családfelállítás, családállítás, Hellinger-terápia. Mind ugyanaz, és nagy valószínűséggel neked is segít.
2012. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 masszázscucc ***** válasza:

Nekünk a feleségemmel volt egy idős, nagyon kedves pszichológus barátunk. Tőle tanultunk egy kitűnő módszert, amit az elején az Ő irányításával fejlesztettünk, építettünk egyre jobbá és jobbá.


Nekem nagyon jól működik. A mai napig használom és olyan hihetetlen eredményeket érek el vele, amiket magam is hitetlenkedve fogadok. Nekem NAGYON NEM jött be a családállítás. Ezért természetesen ellene is vagyok. Feleségemnek pedig bejött, de a legmélyebb problémáit még nem sikerült megoldani. Ő használja az EFT-t (kopogtatás).


Szívesen beszélgetünk veled skypon, ha akarod. Több, mint 20 éves eü-s tapasztalatunk van, pszichológiai érdeklődéssel, a saját és mások problémáinak megoldási vágyágyával.

Írj privátot, ha szívesen kapcsolatba lépsz velünk.

2012. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LeGrady ***** válasza:
Természetgyógyász, pszichiáter, egy jó barát, egy jó könyv - ezek mind segíthetnek. Mindegyik esetben viszont neked kell megkűzdened a problémával. Ezt tisztán kell látnod, hogy megoldani neked kell, kintről csak támogatást kaphatsz. A depresszión csak akkor jutsz túl, ha a belső tartásod, a saját erőd felébred. Te megoldhatod, mások erre nem képesek, mindegy kihez fordulsz.
2012. máj. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!