Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Derealizáció pánikbetegeknél....

Derealizáció pánikbetegeknél. Leírnátok nektek milyen érzés megélni és hogy próbáltok tenni ellene? Bővebben még lejjebb a többi.

Figyelt kérdés

Nálam újból előjött, mint régebben, de mindig máshogy jön ki rajtam..A pánikbetegségem kezdetén minden álomszerű volt, illetve nem tűnt valóságosnak, később volt olyan mikor csak nyaranta "láttam máshogy a napfényt" de nem minden évben.. Volt, hogy elmentem valahová és úgy éreztem mintha nem történt volna meg, csak én képzeltem azt, mostanában meg csak a párom érzékelem úgy, mikor velem van, mintha nem lenne ott, és mi van ha csak "hallucinálok".. De persze tudom közben, hogy az nem lehet, csak furcsán érzem, meg más is látja őt, tehát nem az...

Jó lenne, aki hasonlóan érez/érzett dolgokat és pánikbetegségben szenved vagy szorongó leírná ide, milyen gondolatai/érzései vannak/voltak, mert kicsit kétségbe vagyok esve ettől..



2012. ápr. 30. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

És ilyenkor a "csípd meg magad" nem segít?

2013. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor nekem is ilyenem volt, én kb. 3 hétig éreztem ezt, most májusban. Egy 2 órás pánikrohamban csúcsosodott ki, aztán még 3 napig éreztem, de utána elmúlt.
2014. jún. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!