Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami baj lehet az agyammal?...

Valami baj lehet az agyammal? Egyszerűen képtelen voltam bezárni.

Figyelt kérdés

Évek óta ugyanazt a kulcscsomót használom, teljesen megszoktam, és sosem voltak gondjaim, hogy melyik mihez való (panelház). Ma viszont egyszerűen képtelen voltam rájönni, hogy melyik kulcs való az ajtóhoz, aztán annyira felidegesítettem magam, hogy végigpróbálgatásnál sem sikerült. Nyitva hagytam, úgyis csak pár percre szaladtam le. Visszafelé ugyanígy megküzdöttem a kapuval, és a folyosóval is, de azokat végül sikerült kinyitnom.

Elég pánikolós vagyok (mindentől; emberek, sötét, tömegközlekedés, stb.) és ettől is elég rosszul lettem, majdnem sírtam és teljesen kétségbeestem. Elég rossz volt.

Valami baj van velem?


2009. jún. 23. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj, egyszerűen csak rossz napod van.
2009. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként is könnyen pánikolsz, akkor most csak egy olyan időszakban vagy amikor egy csomó dolog rosszabbul sikerül. Én a saját kulcscsomómat nem ismertem meg, (pedig van rajta egy maci aminek a mellényét én kötöttem)amikor a munkahelyemen leraktam. A kollégáim megtalálták és engem is kérdeztek, hogy kié lehet. Amikor hazaértem és nem tudtam kinyitni az ajtót, akkor jöttem rá...:)

Van aki a szabadsága alatt csinál ilyeneket, amikor nyugodt és kipihent, mert valahogy túl lazitja magát, kevésbé figyel. Aztán meg nem tudja összeszedni magát, csak nagyon nehezen rázódik vissza.

2009. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is előfordul néha, nagyon ijesztő. Az okozza, hogy túlhajszolt vagy. Többet kell pihenned és nem idegeskedni. Nekem is azért van, mert sokat idegeskedem, nem pihenek mindig eleget és néha az agyam kicsit összezavarodik, leblokkol. Pedig fiatal vagyok... nem kell aggódni ez elmúlik, ilyesmi mással is van néha.

Pl. nagyon ritkán, de előfordul, hogy nem figyelek vagy a tv-t nézek és a pohár mellé öntöm az innivalót, vagy van a kezemben szemét meg valami fontos dolog, erre a fontosat lazán beleejtem a szemetesbe. Vagy az üvegpoharat... akkor eszmélek csak fel, amikor csattan ;)

de néha szavak nem jutnak eszembe, akarom mondani, hogy add ide a tejszínhabot és látom magam előtt a csomagolást, érzem az ízét de nem tudom. Mutogatok a hűtőre, akkor tudják :)

Nem árt, ha szedsz vitamint, multivitamin vagy magne b6. De a legfontosabb a nyugodtabb élet biztosítása lenne.

2009. júl. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!