Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki újúlt a pánik betegségem....

Ki újúlt a pánik betegségem. Létezik hogy az a gyogyszer ami régebben bevált, most nem használ?

Figyelt kérdés
3éve cipralexet szedtem,akkor teljesen tünetmentes lettem.Most ismét ki újúlt,de nem hat már ugy ez a gyogyszer,mert ismét ezt kell szedjem a dokim szerint.De ha akor jol voltam tole,most miét nem?Kaptam mellé most tegretolt is.Van aki szedi?Használ?
2012. jan. 2. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegretolt pánikbetegségre?? Érdekes megoldás.
2012. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én paroxatot szedek, de csak felet... így is nehéz lesz leszokni róla... amugy a gyógyszer nem megoldás, én javaslom a bach virág terápiát, illetve, hogy nézz szembe a félelmeiddel.
2012. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tegretolt én sem értem.Most van egy pocsék munkahelyem,talán ez váltotta ki megint.De miest tudok változtatni,megteszem,csak nem tudom hol kezdjem.Félek ujabb munka állástol is,mi lesz ha ott jön ki?
2012. jan. 2. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Szendi Gábor: Pánik... ha gondolod olvasd el!

Vannak benne használható dolgok, nem kizárólag elméleti...

2012. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

No, hála istennek!

A Szendi Gábor végre megjött. Most következik a neuroptin.

2012. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probléma Szendi Gáborral? Legalább ismered a munkáit és a nézeteit??? Nem a diátára gondoltam, az nem tudom, hogy működik-e, de elgondolkodtatóak a nézetei. Neuroptim az B komplex...vitamin az senkinek nem árt...
2012. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!