Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom eldönteni hogy a...

Honnan tudom eldönteni hogy a a személyiségem gyenge vagy ezt hittem el az évek alatt? Látszat élet?!

Figyelt kérdés
..nagy szükségem lenne a változásra ,de nem tudom képes vagyok e véghez vinni. most biztonságos környezetben vagyok (anyagiak) tehát nem kell azon paráznom h mit eszek a hónap végén ,am semmi luxus -de ..az egész életem gyerekkortól fogva a LÁTSZATRA épült. Egyre nehezebben viselem ezt és azt h nem tudom mire vagyok képes teljesen egyedül háttér nélkül...
2012. máj. 5. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

a szüleid kihasználtak, és most azt sem tudod ki vagy. úgy értem, szappanoperát kellett játszanod, hogy felvágjanak veled, aztán ha magatok voltatok jött a másik oldal.. ne aggódj, ezt ezrek élik át, kevesen veszik észre, van aki haláláig így él. ha szándékod van normális életre el fogod érni, de nagyon erősen akarnod kell. a személyiséged lehet kevésbé karakteres, de legfőképp a szülők meg a környezet magyarázza bele a gyenge jellemet az emberbe nulla tudással, nulla értéssel.

én annyit foglalkozom az életem helyrehozásával, hogy már-már szakemberré váltam :) bízom benne, rád is ez vár!

2012. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meglatasom szerint, olyan, hogy gyenge szemelyiseg nem letezik. Mindenkinek megvan az erossege, aminek a felismeresevel tokeletesiteni tudja az eletet es kello onbizalmat kaphat. Torj ki a mokuskerekbol, ismerd meg magad, ha mar felnott vagy annal inkabb.
2012. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!