Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még olyan akit nagyon...

Van még olyan akit nagyon rosszul érint a ballagás és a vele járó "most kezdődik az élet na mit kezdesz vele? " mizéria?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy is derealizációm van pár hónapja meg néha depresszió és amúgy is össze vagyok zavarodva teljesen ,de ez a tudat ,hogy most vége és hogy mennyire elpazaroltam a négy évet meg hogy beteg is vagyok és néha már az őrület határán érzem magam. (Persze ez valószínűleg a semmi sem valóságos -derealizáció- érzés miatt lehet).Nos a szóval ez a ballagás meg a rokonok és e miatt a hülye érzés miatt nem tudom "átélni" az ilyen pillanatokat ez nagyon lehangol. Meg még ,hogy ugye egy életünk van szembe kell nézni vele és elvileg most kell eldönteni hogy mit kezdjen vele az ember... Merre menjek?

2012. máj. 6. 23:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Elég fura... Hamar eljött :/ De tényleg.

Meg ijesztő is. Emiatt a napokban rosszul érzem magam, depressziós lettem egy kicsit meg szomorú. És hogy várom a szeretetet meg ilyenek de rá kell döbbennem ,hogy nem kapom meg sehonnan mert úgy bezárkóztam magamba... De most ne térjünk el a témától :/

2012. máj. 6. 23:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj aludni, mert holnap érettségi.
2012. máj. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval, én spec. sokkal jobban izgultam amiatt, hogy meg fogok bukni érettségin (keveset tanultam, tény) és az , hogy utána mi lesz, eléggé függ az érettségi jegyektől is.

Mért pazaroltál el négy évet? Ezt hogy érted?

Amúgy meg nem olyan lényeges, hogy merre tovább, nem annyira meghatározó, mint ahogy beállítják. Ha elkezdesz valamit és nem tetszik, bármikor változtathatsz...

És egyáltalán nem is olyan fontos a karrier, persze valamiből meg kell élni, de nem azért élünk, hogy dolgozzunk, hanem azért dolgozunk, hogy éljünk...

2012. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

00:00


Azért érzi hogy elpazarolta, mert csak tanult meg bejárt és nem szórakozott semmit.

2012. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető a kétségbeesésed, hiszen valóban kikerülsz a megszokott közegedből, és az életed egy új irányt vesz, de fogd ezt fel úgy, mint egy lehetőséget! :)

Akárki lehet belőled, csak rajtad múlik! :)

Ez a ,,semmi sem valóságos" érzés a kimerültség egyik jele is lehet. Magne B6, megfelelő mennyiségű alvás, kis testmozgás, és egy jó baráti beszélgetés. :) Ezen mindenki átesik, két éve én is túléltem ;) Fel a fejjel!

2012. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!