Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hogy a pszichológus...

Van olyan hogy a pszichológus nem válaszol?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen bunkó pszichológusok? Hogyha írok neki, hogy segítségre lenne valamivel kapcsolatban szükségem, akkor simán nem reagál semmit? Oké, nem éppen a tipikus "magam alatt érzem magam, önbizalomhiányos vagyok, stb" féle problémával kapcsolatban írtam, de nem kellene esetleg egy "bocs, ebben nem tudok segíteni"-t visszaírni?
2012. máj. 7. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem köteles válaszolni. Kérj időpontot tőle, és ha úgy dönt, elvállal.
2012. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a saját pszichológusodnak írtál-e, akihez egyébként jársz, vagy egy netes online pszichológusnak? Ha az utóbbi, akor gondold el, ők nem ebből élnek, nem ez a fő foglalkozásuk, hanem van egy rendes hétköznapi munkájuk, és amellett vállalnak online válaszolásokat. Naponta ezer levelet kaphatnak. A legtöbb ilyen helyen (doki, ügyvéd, stb.) oda is van írva, hogy nem azonnal, meg rengeteg levél, meg kérjük türelmüket, stb.
2012. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és az is igaz, hogyha egyik sem, csak úgy írtál egy random pszichológusnak a neten, szerintem nem is fog. Jelentkezz be hozzá, esetleg akkor számíthatsz segítségre.
2012. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendes pszichológusnak írtam, de nekem ez a csak úgy bejelentkezem aztán majd ott kiderül (első alkalom is pénz ugye) nem igazán tetszik. Nem emailben akartam segítéget, hanem csak felvázoltam mi a problémám, megkérdeztem foglalkozik-e ő ilyesmivel, és ha igen, mikorra van időpontja.
2012. máj. 7. 08:04
 5/12 anonim ***** válasza:
És régen írtál neki?
2012. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben ha 1-2 héten belül nem válaszol, tahó.
2012. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem annyira, mondjuk egy hete.. vagy kevesebb. De úgy vettem észre, általában az ilyen ügyekkel kapcsolatban gyorsan válaszolnak az emberek. Ezért érzem úgy, hogy valószínű elolvasta és rögtön törölte is....
2012. máj. 7. 08:09
 8/12 A kérdező kommentje:
ilyen ügyekkel = úgy értem a szakmájukkal kapcsolatban. Mikor pl. magántanárnak írtam, vagy sulinak, stb.
2012. máj. 7. 08:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért paranoiás ne legyél (rögtön törölte is), én pl. most jöttem meg egy hetes vakációról, neki is lehet más elfoglaltsága. Persze, ettől még nem biztos, hogy válaszolni fog.
2012. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, persze. De azért akkor is úgy gondolom, egy nem-et is visszaírhatna, csakmert nem fogok egyszerre 18 különböző pszichológusnak írni, ha ő nem vállal el, majd akkor írok másnak.
2012. máj. 7. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!