Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem jövök rá, valaki megfejten...

Nem jövök rá, valaki megfejtené nekem mi lehet?

Figyelt kérdés
Van egy visszatérő álmom,de nem tudom megfejteni,mmiért álmodom mindig ezt.Már kb.egy éve azt álmodom folyamatosan, hogy mindig valami lépcsőházban vagy lépcsős emeletes házban lépcsőzöm, és labilis a lépcső, mindig le akar szakadni alattam.Álmomban halálfélelmem van amikor ezt álmodom.Valaki meg tudná fejteni, hogy omladozó többemelets lépcső amin megy az eber és omladozik, ez mit jelent?
2009. jún. 24. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
eber egyenlő ember:)
2009. jún. 24. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy visszatérő álmom sokszor, csak nekem az hogy futok-futok de nem jutok előrébb és vmi mindig üldöz és mivel nem megyek előrébb így egyre közelebb ér hozzám és a végén fölébredek... :S

Szerintem lehetséges h vmitől félünk... De jó lenne ha az én álmomat is megfejtené valaki :)

2009. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

LÉPCSŐ-Általában szerelem. Lépcső, ha felérsz rajta célodhoz: sikeres hódítás; ha nem bírsz feljutni, omladozik, hullámzik vagy leszakad alattad: különösen nők álmában: nem érzed maga elég kívánatosnak, vonzónak; ha iszonyodva, veszélyt érezve, de feljutsz: férfi álomban leküzdött gátlások; nők álmában - szexuális alakoskodás, amellyel ideig-óráig célt érsz. Lépcsőn lefelé menni: ha vidámnak érzed: megbékélés; ha rémisztő, meredek lépcsőn mész le, zuhanástól tartasz: bizonytalan kiéletlen, vagy kiélhetetlen szerelmi vágyak. Spanyollépcső: túl hirtelen elszabaduló szerelmi indulatok. Csigalépcső: szerelmi megrögzöttség; minden kapcsolatodban ugyanazt a hibát követed el; szerelmeid ugyanúgy végződnek és partnereid hasonlítanak egymásra.


LÉPCSŐHÁZ - Fantáziádat jobban élvezed, mint a valóságot.

2009. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkahely? Suli? Kapcsolatok? Ott keresd a hibát. Félsz valamitől, amivel nem mersz szembe nézni. Nosza neki!
2009. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

FUTNI,FUTÁS- Jó helyezkedés, ügyesen érvényesülsz



Kezdőlap

Álomfejtés

Betűrendben

Horoszkóp

Könyvajánló

Fórum

Hozzászólás

Súgó



|| A || Á || B || C || D || E || É || F || G || H ||

|| I || Í || J || K || L || M || N || O || Ó || Ö || Ő || P ||

|| R || S || T || U || Ú || Ü || Ű || V || Z || X ||



Ü



ÜDVÖZLŐLAP

ÜDÜLŐ, ÜDÜLŐHELY

ÜGETŐ

ÜGYNÖK

ÜGYVÉD

ÜLDÖZÉS

ÜLLŐ

ÜLTETNI

ÜNNEP

ÜNNEPÉLY

ÜREG

ÜRGE

ÜST

ÜSTÖKÖS

ÜTKÖZŐ

ÜTÉS, ÜTNI

ÜVEG

ÜZEM

ÜZLET



ÜDVÖZLŐLAP Lustaság; mulasztás.


ÜDÜLŐ, ÜDÜLŐHELY Sok munka, kényszerű takarékoskodás.


ÜGETŐ - Ráfizetés.


ÜGYNÖK - Idegen befolyás; olyan dologra akarnak rábírni, amihez semmi kedved; ha ügynök elad neked valamit: beadod a derekad egy dologban.


ÜGYVÉD Utólag talált megoldás; jó érv, ami sajnos jóval a vita után jut az eszedbe.


ÜLDÖZÉS - Ha téged üldöznek: visszafogottság; sok elhallgatott megjegyzés. Ha Te üldözöl kergetsz másokat: elégedetlen vagy önmagaddal; rossz szokásaiddal felhagyni igyekszel.

2009. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

ÚÚÚ...:)

Bocsi kicsit sokat másoltam be...:D

2009. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olyasmire gondolok, h' az életedben lehet valami nagyfokú bizonytalanságérzés valamivel kapcsolatban. A lépcső szerintem az előrébb-feljebbjutást, a fejlődést szimbolizálhatja, a lépcsőház maga pedig egyfajta átmeneti állapotot. Valahová szeretnél eljutni, de az utat, amit választottál hozzá, nem érzed elég biztonságosnak. Az omladozás is arra utal, h' tudat alatt érzed a veszélyt, de még nem ismerted fel, vagy még nem tudtál változtatni rajta.
2009. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!