Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért könnyezek, ha zavarba...

Miért könnyezek, ha zavarba jövök?

Figyelt kérdés

Ha zavarba jövök, vagy ha beolt valaki, akire nem kontrázhatok rá ( például tanár ), akkor érzékeny lesz a szemem, továbbá könnyezek is néha. Mitől lehet ez?

Pedig erős, vezér egyéniség vagyok, ritkán vagyok szomorú, mert próbálok mindig pozitívan és lazán gondolkodni, ami elég jól megy. De akkor miért nem múlik el ez a probléma?

Hogyan tudnám orvosolni? Elég zavaró. Esetleg az önbizalomhiány a baj?


2010. márc. 2. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyu, az a pozitív gondolkodós rizsa egy nagy b-romság. Kamu az egész, valahol úgyis kijön ha baj van. Amúgy nekem is könnyezett a szemem általánosban, hasonló szitukban, mára kinőttem. Vagy lecseréltem, mikor mi van helyette. Persze nem azt mondom, hogy gondolkozz negatívan, meg legyél depressziós meg mittomén, csak legyél őszinte. Először legalább magadhoz. Meg érd be azzal, amid van. Az ömbizalomhiány azért van, mert Te nem fogadod el magad. Vagy mások, és ez rád ragad. De a lényeg rajtad múlik. Amúgy én is utálom ha lecsesznek, de sztem mindenki. Kivéve egy-két haver, aki élvezi, kapnak is tőlem rendesen napi szinten. Sztem ennyi nagyjából.
2010. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kérdezel, ha nem válaszolsz? :) Előző vagyok.
2010. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Érdekes amit mondtál, elgondolkoztam rajta.

Lehet, hogy ez onnan származik, hogy még kisiskolás koromban a felsősök mindig velem szemétkedtek, és szemlesütve kellett mennem előttük. ( Most már nem hagyom magam megalázni. )

Remélem hogy kinövöm..

2010. márc. 4. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!