Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég sokat stresszelek,...

Elég sokat stresszelek, pánikbetegség, szorongás, stb. ettől fogytam?

Figyelt kérdés
Évek óta ez az állapot van,hogy szorongok.De most fogytam,és megrémültem,hogy betegség miatt fogytam.Új munkahelyem van,utálom,azóta fogyok.Vagy csak a tavasz miatt?Teljesen beparáztam,hogy rákos vagyok?Más is fogyott ilyen dolgok miatt?
2012. máj. 5. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. és menj pszichológushoz/pszichiáterhez (bagoly mondja)
2012. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen időszakomban vagyok sajna.Eleinte tudtam enni rendesen, de úgyis elkezdtem fogyni.Most már enni is alig bírok, olyan gyomoridegem van.eddíg -17 kg. Nagyon vékony lettem.nekem van egy dokim,aki pszichoszomatikus betegségekkel foglalkozik,hcsak most nem tudok hozzá menni egy ideje sajna, de neked ezt ajánlom.Az ilyen dokik tudnak segíteni.Ja, engem ő vizsgált más szemszögből is, mert amúgy gasztroenterológus. (ui.: nem vagy rákos)
2012. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rákos, de ebbe az állapotba nem szabad beletörődni! Sürgősen le kell állítani a fogyást. Menj pszichiáterhez, kapsz rá gyógyszert. Nekem is ilyen szorongásos betegségem volt, és csak dobáltam le a kilókat. Már kórházba akartak utalni, de szerencsére kaptam egy jó gyógyszert. A gyógyszertől már két nap alatt visszajött az étvágyam és a szorongásom is elmúlt.
2012. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom.Menj el sportolni az nagyon jó mert levezeti a negatív energiát,depresszió ellen jó és megéhezel tőle.Én 3 órát bicajoztam és utána megtudtam enni két tányér spagettit.
2012. máj. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2012. máj. 7. 08:23
 6/9 anonim válasza:

Én tavaly jártam pszichiáterhez,mert már annyira elfajult a betegségem, hogy sokszor el is ájultam,emiatt alig mertem valahova kimozdulni.Ekkor mentem el dokihoz,de csak xanax-ot és hangulatjavítot írt föl, amitől csak rosszabb lett,mert egyfolytában hányingerem volt.Szóval abbahagytam és megpróbáltam magamon erőt venni, és sikerült legyőznöm a szorongást,de sajna mostanában megint kezd előjönni nekem is a munkahelyem miatt, igaz nem olyan intenzíven,mint régebben, nem vagyok rosszul,de szerintem ebből teljesen soha nem lehet kigyógyulni.

Próbálom a dolgok pozitív oldalát nézni, nem aggódni fölöslegesen,mert nem ér annyit az egész, hogy tönkretegyek magam

2012. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22:17-es vagyok. Én is így jártam az antidepresszánssal, hogy hányingert csinált. Még rosszabbul is lettem tőle. Ment a hasam és remegtem is tőle. Ráadásul le is kellett állítani a kúrát, mert a májfunkcióm is rossz volt. Magam győztem le a betegséget. Ha úgy érzed kezd kiújulni, most kell lépned és elkövetni mindent ellene. Neked is sikerülni fog!
2012. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Semmiképp nem javasolnék gyógyszereket. Inkább stresszkezelés,ram masszázs.Terápiás beszélgetés.Mindenképp olyan terápiát ami a test és tudat kommunikációjára visszahat.
2012. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia azóta hogy vagy, változott?
2018. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!