Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok élni, nem is...

Nem akarok élni, nem is szeretek, egyre jobban el vagyok szomorodva. Sorstársak?

Figyelt kérdés
Semmi sem jó. Itthon minden rossz, apám mindig verte anyámat,volt olyan,hogy késsel jött utánunk,anyumnak monoklija lett...stb,nem is akarok részletezni jobban. De van egy normális oldala is,olyankor nagyon szeretem. Anyumnak bosszúból egyre több pasija lett,normálisan működő kapcsolatot még nem látam. Anyum nem szeret engem, mindig csak a hibát látja bennem, folyton hajtogatja,hogy elviselhetetlen vagyok,bárcsak ne születem volna meg, miattam nem hagyja el apámat,és még szokott odaszólogatni elég kedves dolgokat....stb. Nem mutatom neki,hogy rosszul esik,úgy teszek,mintha meg se hallanám,de ha bemegyek a szobámba,akkor percekig bőgök. Bocsánatot szokott kérni,megbocsátok persze,de azért rosszul esnek ezek a beszólások. Mikor még olyan 4.-5.-es voltam hónapokig depresziós volt,és szörnyű volt arra hazaérni,hogy csak fekszik az ágyban elhanyalgoltan. Olyan is volt,hogy a sok gyógyszertől elájult,és én hurcoltam be őt az ágyba. Nincs is túl sok barátom,olyan 2-3. Már rengetegszer átvertek az emberek. A családi problémákról nem is merek beszélni,mert én szégyellem. 6 éve végignéztem,ahogy papámat elüti egy autó,és meghal. Akkor nem sírtam,most kezd előjönni,és szinte már minden este sírok. Az osztálytársaim nem ismernek,én próbáltam,de mivele egy nagyon elit iskolába járok,kiközösítik az embert. A külsőmet utálom,nem is tudok változtatni,a legjobb az lenen,ha láthatatlan lennék,vagy elütne egy autó. Van még sok dolog,de nem akarok itt panaszkodni,túl sok lenne. Van valaki aki ebben a cipőben jár mint én?
2012. máj. 14. 21:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És kb egész nap álomvilágban élek,csak kóválygok az utcákon,mintah ott se lennék.
2012. máj. 14. 21:07
 2/11 A kérdező kommentje:
Már írtam is egy listát,hogy mit akarok még az életben csinálni. Ha nem fájna az öngyilkosság már rég megöltem volna magam. Csak a fájdalomtól félek.
2012. máj. 14. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
egy szerelem meghozná az életkedvedet. korod? nemed?
2012. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerelem... azt is inkább hagyjuk. Nme hiszem,hogy meghozná,mert attól még nem jönen helyre semmi.


16/L

2012. máj. 14. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Különben gazdagok vagytok? Mert nem tudom megítélni, hogy dicsekszel, vagy panaszkodol? Már az elit iskola miatt kérdezem.
2012. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,az egész mondandónból ennyi jött le,hogy elit iskola. Nem vagyunk gazdagok,de szegények sem. Normálisan élünk,nem luxuskörülmények között,bár apám nagyon sokat dolgozik.
2012. máj. 14. 21:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt az iskolát pedig utálom,én nem akartam oda menni.
2012. máj. 14. 21:20
 8/11 kiflitolvaj válasza:
Hmm, őszintén szólva, csak elképzelni tudom, hogy milyen nehéz lehet neked és biztos az is messze van a te valóságodtól, de ismerek olyat, akinek hasonlóan nehéz gyermekkora volt, neki egy nagyon jó pszichológus segített feldolgozni ezeket és tulajdonképpen megváltoztatni az életét. Neked is csak ezt tudom javasolni, tudom, hogy először nehéz elképzelni, hogy hogyan tudna segíteni, de hidd el, hogy van megoldás. Ha gondolod, küldd el üzenetben, hogy melyik városban élsz és keresek neked ott valakit, aki segíteni fog.(és ingyen fog segíteni)
2012. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a szerelem pont hogy rontana a helyzeten
2012. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2012. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!