Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában azt szoktam tenni,...

Mostanában azt szoktam tenni, hogy vágdosom magam, mert ha testi fájdalmat érzek, akkor tompulnak a lelki fel nem tudott/dolgozott, bántások, félek hogy rá szokom szerintetek pszichológus kellene?

Figyelt kérdés

lány vagyok

Nem tizenéves kamasz vagyok


2012. máj. 16. 03:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek ne töröltessétek a kérdésem! Lehet dúrván hangzik, de nem tudom mi tévő legyek!
2012. máj. 16. 03:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Írtad. Agydoki, méghozzá sűrgősen!
2012. máj. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább fenekeld magad, az jó érzés is és nem is látszik
2012. máj. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De nem tudom elképzelni hogy tudna valaki segíteni a lelki problémáimon, ami miatt van ez, meg szégyellem elmondani neki ezeket, nem hiném hogy tudna segíteni azokon a dolgokon amik bennem vannak.

De köszönöm a válaszokat

2012. máj. 16. 04:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőmet vitték pszichiátriára mert anyja rajtakapta hogy tiszta heg a combja alatt és a csuklója.. És ez nem vicc mert nem az a lényeg hogy vágod magad hanem az oka. Neked nagyon súlyos problémáid lehetnek. Az már jó dolog hogy írtál ide és segítséget kérsz, de itt nem tudunk jobb tanácsot adni csak azt hogy keress fel egy pszichiátert. Nem kell hogy tudjanak a szüleid róla, lehet titokban is vagy ha van pénzed magánba. Valszeg ír fel valamilyen SSRI.-t és rivotrilt. Barinőm ugyan ezekre ilyeneket kapott és használt. Viszont amikor kiújultak nekia vágásai be kellett vonulni a pszichiátriára és ott antipszichotikumokkal nyomatták félkómásra.... Még idejében cselekedj! Sok sikert és gyógyulást!!
2012. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!