Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Az egész három...

Kordani kérdése:

Mi van velem? Az egész három napja kezdödött mikor elkezdtem letenni a cigiröl. Szóval 3 napja nem gyujtottam rá. Elsö nap a délelötti órákba bizsergést és bodultságot éreztem. Ezt eltettem annak hogy most szokok le a cigiröl.

Figyelt kérdés
Második nap ugynaez. De a délutáni órákra majdnem teljesen elmulnak ezek a tünetek. Ma viszont már sulyosbodott a helyzet:Odáig fajult az a bodultság érzet hogy ma majdnem elájultam . Mintha belettem volna drogozva ( nemtudom milyen de szerintem ilyen lehet a drog). És elkezdtem felejteni a dolgokat és mintha kezdenék meghülyülni és a kommunikácioképességem is gyengül folyamat. Mintha egy sapka lenne az agyamon ami nem engedi át az infokat. A bal mandulám mellett érzek valamit, mintha egy daganat lenne.19 éves vagyok még élni akarok kérlek segitsetek hova kéne mennem kitöl kéne segitséget kérnem.

2012. máj. 16. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:

és mióta cigiztél? és miért? a cigi amúgyis káros az egészségre.

lehet a szervezeted most ürül ki.. úgymond. még igényli a nikotint. gondolom fokozatosan jobban leszel.

igyál sok folyadékot.

2012. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetei vannak a : vashiánynak, folyadékhiánynak, nátriumhiánynak. Semmi köze a cigihez.
2012. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz, megnézi van-e valami a mandulád mellett, ha nincs megnyugszol.

Talán pánikbetegséged van, vagy elvonási tünetek.

2012. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A háziorvosok többsége a náthán és a nyílt törésen kívül nem ismer fel semmit. Orr-fül-gégészetre menj.
2012. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5 évet cigiztem am.Azt elfelejtettem (na tessék) mondani hogy amig ez a bodultság érzetem van délelötti,déli orákban olyan rossz gondolatok jutnak eszembe hogy megijedek magamtol hogy ez télleg én lennék ? :s
2012. máj. 16. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor pláne pánik, vagy valamilyen más súlyosabb gond, menj a háziorvoshoz mielőbb, majd ő tovább utal ahová kell.
2012. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt, amikor megpróbáltam leszokni. Három napig bírtam, aztán inkább dohányoztam, mert elviselhetetlen volt. A testi tünetekkel simán meg lehet birkózni, de a pszichés hatás az elég durva tud lenni.


Szerintem ez simán lehet elvonási tünet, csak súlyosan éled meg pszichés szempontból. A fizikai tüneteket nem az okozza, hogy a tested igényli a nikotint, hanem hogy az agyad. Ha pedig felborul az agy megszokott rendje, az tud gondokat okozni.


Igyál sokat, szedjél vitamint, sok C-vitamint főleg és mozogj.

2012. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megvonási tünet lehet. Menj vele orvoshoz! Addig is növényi nyugtatót szedj.
2012. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mintha egy sapka lenne az agyamon ami nem engedi át az infokat. A bal mandulám mellett érzek valamit, mintha egy daganat lenne."


Mindkettő lehet elvonási tünet, de ha aggódsz, menj orvoshoz.

2012. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az orvos sose árthat! Ha aggódsz, inkább menj el! Lehet, hogy segíteni is tud, hogyha elvonási tünetek, akkor hogyan enyhítheted őket! Meg az sem utolsó ha megnyugtat!

Neked mi segített a leszokásban? Éppen is leálló pályára álltam /fekete tüdő - Emberi Test kiállítás sokkkk/ és kíváncsi vagyok kinek mi teszi be a kaput.

2012. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!