Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor kívánom azt, hogy bár...

Sokszor kívánom azt, hogy bár bajom essen. Nem nagyon értem az érzéseket amik bennem kavarognak. Mindig olyan bizonytalan vagyok, egész életemben az voltam. Van valakinek hasonló érzése? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Régóta van már ez a problémám..évek óta..igazából boldognak kéne lennem, mert mindenem meg van ami csak lehet, mégis úgy érzem, hogy nem stimmel velem valami..sokszor vagyok szomorú, és kívánom azt, hogy történjen velem valami rossz..talán úgy érzem hogy attól "különlegesebb" leszek, bár ez hülyeség tudom. De néha jó lenne ha valami oka is lehetne annak, hogy ha szomorú vagyok.

2012. ápr. 2. 22:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
hasonló esetben vagyok én is.
2012. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És te elmondtad valakinek a problémád? családtagnak vagy pszichológusnak vagy bárkinek?
2012. ápr. 2. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
A tüneteid alapján valószínű depressziós vagy. Meg kéne próbálnod egy természetes antidepresszánst (valami orbáncfű-készítményt)ha egy hónapon belül nem múlik el a melankóliád, el kéne menni pszichiáterhez.
2012. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt valószínű, segíteni fog:

[link]

2012. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt tényleg úgy éreztem hogy depressziós vagyok. Azóta jobban érzem magam, bár a szomorúság ugyanattól van. És ezek a "gondolatok" nem múltak el. Van hogy teljesen jól vagyok, és boldognak érzem magam, és szégyellem amiért ilyeneket gondoltam amikor szomorú voltam..aztán jön valami, vagy éppen nem is jön semmi , mégis előjönnek ezek a dolgok
2012. ápr. 2. 22:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tesztet!
2012. ápr. 2. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívesen! :D
2012. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? nekem is pont ilyen bajom van
2012. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2012. ápr. 3. 07:53
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy magányos? Mert ha az vagy, akkor lehet, hogy azért szeretnél beteg lenni, mert arra vágysz, hogy foglalkozzanak, törődjenek veled, figyeljenek rád. Nem?

A szomorúságod is lehet, hogy magányosság, csak nem jól fogalmaztad meg, hogy mit is érzel.

A szomorúság utáni bűntudatod is erre utal szerintem. Meg van mindened (gondolom van hol laknod, enni-innivaló, ruhák, számítógép, család), ezért nem érzed jogosnak,hogy rosszul érzed magad, viszont odafigyelés, törődés nincs, ezért pedig nyilván nem tudsz jókedvű, boldog lenni.

Szóval szerintem magányos vagy. Ha nem akkor bocsi. :)

Egyébként van lelki társad?

2012. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!