Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenkinek vannak érzései?

Mindenkinek vannak érzései?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre nyitottam-e, de a kérdés adott. Még a pszichopátiás beteg sorozatgyilkosoknak is? (Se7en - John Doe)


Lehet, hogy van, csak magukra irányul és rövid ideig tart.

Btw, a pszichopaták lehetnek depressziósak?



2012. máj. 17. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen vannak. Aki gyilkol, annak is. Maga felé legalábbis. Még a legszarabb emberek is jónak tartják magukat.

Viszont a pszichopata szó le lett járatva, mindenre használják, amire nem is kéne.

A valóságban ez szűkebb halmaz, a filmek ilyen szempontból félrevezetőek, toposzokra épülnek.

Szóval óvatosan a szavakkal.

2012. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek vannak érzései. Mindenkinek, olyan nincs, hogy nincs, mert a 77%-os ember azt mondta, hogy nincs olyan, hogy nincs valakinek.


Te már csak tudod, hisz sokat láttál az életben, még többet éltél meg, egy HSP-s ember jó hogy nem is fogja másképp látni a világot. Egy kommunistának is magyarázhatod, hogy a kapitalizmus jó dolog.

2012. máj. 17. 14:49
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire tudod a választ, akkor minek kérdezted?

A válaszom kapcsán benned keletkező kognitív disszonanciáért nem én vagyok a felelős.

2012. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért félrevezetőek a filmek? Pszichopata és pszichopata közt is ég és föld a különbség. Szóval nem nagyon tévedhetnek a legtöbb filmben, ahol ezeket akarják bemutatni. Se7en és Hide and Seekben is teljesen más volt a két szereplő, mégis pszichopata mindkettő.
2012. máj. 17. 14:53
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem szorongok, semmiféle érzést nem váltott ki belőlem a válaszod, de te semmiért sem leszel felelős ne félj. Senki nem fog téged üldözni és levadászni. Nem kell félned.


Ki hazudta azt neked amúgy, hogy mindenkinek vannak érzései? Oké, tegyük fel, hogy igazad van. Akkor ezek szerint Breiviknek is voltak, miután meggyilkolt közel 100 embert. És a kulcsi gyilkosnak is biztos voltak. Sőt, még egy skizofrén beteg állatnak is vannak, aki még az álmot és a valóságot sem tudja ketté választani egymástól.


De neked csak igazad lehet.

2012. máj. 17. 15:02
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyot fogsz te nézni, ha majd kiderül, hogy mindent tudatosan csinál az ember.


És de, TE vagy a felelős a bennem kialakuló szorongásért, kognitív disszonanciáért; nem szükségszerű, hogy becsapd magad. Készülj fel, a java még csak most jön.

2012. máj. 17. 15:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Aztaaaaa, hozok pattogatott kukoricát a műsorhoz. :O
2012. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Most bocsássatok meg, nem szokásom offolni, meg komolytalannak lenni, vagy máson röhögni, de én vagyok az egyetlen aki elolvasta a kérdező válaszait, kb 5 másodpercig nézett maga elé aztán röhögőgörcsöt kapott...?
2012. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is elolvastam, és vmi ilyesmi arcot vágtam. o.O Mivan? o.O

:D

2012. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

22:41

Én két kezemen meg tudom számolni, hányszor nevettem életemben, de belőlem is kitört a röhögés.

Sőt alig bírom értelmezni is, kicsit olyan, mintha magával beszélgetne.

2012. máj. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!