Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szellemeket érzek magamkörül...

Szellemeket érzek magamkörül a szobámban! Mit tegyek h ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi ez körülöttem, de szellemeket érzek. ez ilyen szorongás, sötétben pedig halálfélelemmé válik, ezért ha csak tehetem tv mellett alszok, vagy a barátomnál, mert itthon egyszerűen nem megy. A barátomnál nem érzem, és ott rendesen tudok aludni, de ez így nem mehet:S... Mit tegyek? Menjek pszichológushoz?
2009. jún. 27. 02:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

www.taltos.hu.

Menj el személyesen a Táltoshoz, ő majd tud rajtad segíteni. Komolyan!

2009. jún. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakember segítségét kérd, vagyis menj el pszichológushoz. Pánikbetegségre, depresszióra utaló jelek. Táltoshoz is mehetsz, ha van sok felesleges pénzed.
2009. jún. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Salx Narval ***** válasza:
40%
A nemlétező dolgoktól való rettegés, valóban kezelésre szorul mert, mert a tartós szorongás,súlyos betegségekhez vezethetnek.Ideg erősítő és stresszoldó gyógyszerre van szükséged.No meg tudatosítani magadban, hogy egy nemlétező dologtól nem kell félni.Amennyiben te hiszel a természet fölötti dolgokban,gondolj arra, hogy akkor a barátod sem tudna megvédeni tőlük.Ha egyedül nem megy, próbálj venni egy kutyát, nagyon megnyugtató egy társ jelenléte.És kedvencnek sem utolsó.Az ilyen sámán,táltos baromságokat felejtsd el.
2009. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Úgy látom, itt senki nem hisz a szellemekben, negatív lényekben. :) Nos, én hívő vagyok, így adok tanácsot.

Nekem is volt már,hogy éreztem valamit a szobámban. Nem feltétlen szellem,hanem valami negatív dolog. Ezek a valamik abból élnek és erősödnek,hogy te szorongsz, rettegsz tőlük. Ettől "híznak". Meg kell tanulnod nem félni tőlük,ugyanis nem tudnak ártani neked, csak annyit,hogy depressziósabb leszel miattuk. Has megtanulsz nem félni,akkor próbáld meg, hogy csupa érzelmes,szeretettel kapcsolatos dolgot csinálsz, mondasz. Mondd nekik,hogy szereted őket, tegyél a szobádba pozitív dolgokat,színeket. Ezeket utálják. Ha ez sem segít, keress egy hozzá értő személyt, aki megmondja neked,mitől jött oda az a valami. Akkor tudsz ellene tenni. Nálam egyszer kint volt egy mandalás plakát a sarokban. Állandóan éreztem valami negatívat, és a kutyám is csinált olyat, hogy nézett a sarokba, felállt a szőr a hátán, ugatott és úgy megijedt,hogy kiszaladt a szobából. (képzelheted hogy megijedtem). Eljött az egyik ismerősöm,aki ezzel is foglalkozik,és ő mondta,hogy a plakát miatt van itt,az erősíti. Leszedtem és eltüntettem a házból. Azóta semmit nem érzek, és a kutyám is nyugton van. :) Egyébként nem mindig hittem az ilyen dolgokban,csak mióta ilyenek történnek velem, szóval légyszi, ne pontozzon le ezért senki. Én sem pontozok le senkit ha másként gondolkozik.

2009. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
velem is ez van,csak az én szobámban már halt meg vki
2009. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Salx Narval ***** válasza:
44%
Re 15-45 Nem pontozlak le megígérem.Már csak azért sem mert nem tűnsz erőszakosnak és fanatikusnak sem.Egy kicsit talán hiszékeny vagy és gazdag a képzelőerőd ez még nem árthat.Azzal amit az elején írtál, még egyet is értek, azzal a kis különbséggel, hogy nem egy ártó szellem hanem a saját tudatunk fantáziánk táplálja a félelmet.A félelem sajátja minden embernek a kezdet kezdetétől,csak akkor valós dolgoktól félt az ember és az életben maradás volt a tét.Amikor a tudata kiszélesedett, elkezdett félni a megmagyarázhatatlan dolgoktól, tűz villám, áradás,betegség stb.Itt vált valahol ketté az ösztönös félelem és az ismeretlentől való rettegés .Valamivel magyaráznia kellet az őt körülvevő ismeretlen jelenségeket,ilyen volt a halál utáni ismeretlentől való félelem, ami a mai napig itt él bennünk.Elkezdett az ember isteneket, szellemeket,túlvilági lényeket gyártani.Hiába tudjuk már sok mindenre a választ, mint pl a természeti jelenségek stb azt, hogy nem léteznek szellemek,istenek,túlvilági lények nem tudjuk bizonyítani. E két ősi félelem olyan régóta velünk él, hogy néha nem tudjuk, mitől is félünk valójában,na ezen próbál segíteni az elménk.Előszed minden baromságot amit hallottunk,olvastunk vagy éppen a TV-ben láttunk.Az egyedül lét bizonytalansága az ami a félelmünket generálja, hiszen egy másik ember jelenléte azonnal orvosolja a problémánkat.Ez is ősi ösztönünk hagyatéka.Még a TV-ban lévő emberek hangja is megnyugtathat,ezt a kérdező is írta.Az,hogy bizonyos védelmező tárgyakat kirakunk lehet, hogy megnyugtató.De ezzel nem elutasítottuk hiedelmünket, hanem elfogattuk a létezését és védekezni próbálunk ellene.Ez káros dolog.Elnézést egy kicsit hosszúra sikeredett.SN
2009. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

17:29

Köszi, te legalább értelmesen próbálsz kiokosítani és meggyőzni! :)

De bármit is írsz, nem fog változni a gondolkodásom, az már tuti. Ahogy neked sem fog, akármit írok! :D Te realista vagy, én meg kicsit elszállt. Mindig is ilyen voltam. De aranyos vagy, hogy ezért nem hülyézel le és nem pontozol le! :)

2009. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Salx Narval ***** válasza:
Re 17-37 Ha léteznének túlvilági lények, szerinted őket érdekelné, hogy én hiszek e bennük vagy sem.Léteznének és kész.Attól, hogy nem hiszel a villám erejében attól az még lesújt,az az létezik.Te hiszel neked van, én nem hiszek nekem nincs.Nem gondolod, hogy valami sántít a dologban. SN
2009. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk, akik szerint vannak anyagtalan lények. Van akinek érzékenyebb az idegrendszere, és valami módon felfogja a létezésüket. Azt godnolom, nem bántanak,nem kell félni tőlük, de az is igaz, hogy maga az a tudat, hogy ott vannak, zavaró. Én nem érzem őket. Nem tudom félnék-e tőlük, de valahogy vágyom rá, hogy kapcsolatba léphessek "szellemekkel". Lehet, hogy ha megtörténne, megijednék nagyon. Talán hozzá lehet szokni, ha már régóta ismered őket, és látod, hogy nem bántanak.
2009. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Ne nézz annyi szellemekkel suttogót meg horror filmet.

Az talán segít.

2009. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!