Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 12 éves vagyok és most szoktat...

12 éves vagyok és most szoktattak rá a jobb kezemre mert eddig bal kezes voltam lehetek diszlexiás?

Figyelt kérdés
írjatok normálisan légyszi
2012. máj. 18. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Micsodaaa? Mi az, hogy rászoktattak? Ki szoktatott rá?
2012. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nagyot változhatott a világ, mert amikor én voltam 12 éves, akkor azt aki bal kézzel kezdett el írni, hagyták békén. Nem értem miért kellett Téged átszokatni a jobb kezedre, nagyon tökéletes lehettél bal kezesen is!


Aki bal kezes, annak másképp és az agy más féltekéjén (területén) működik az agyának az a része, amely az írásért, illetve az apróbb mozdulatokért felelős. Ezért nem jó, ha megbolygatják ezt a természetesen fejlődő készséget. Ha érdekel, akkor írj és bővebben utánanézek...


A diszlexia szerintem nincs összefüggésben azzal, hogy ki milyen kézzel ír, az egészen más betegség és rengeteg formája van, híres emberek is szenvednek benne.


Írnál részletesen arról, hogy kinek az ötlete volt az átszokatás?

2012. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég idióta volt, aki átszoktatott a jobbkézre, kb. a módszerváltással kiment a divatból /szerencsére/.
2012. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát a szüleim támogattak és ez az én öttletem volt .
2012. máj. 18. 21:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valaki ha balkezes akkor nem szabad megváltoztatni, az agyad más mint másoké nem kell megzavarni. Írj balkézzel
2012. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem diszlexiás leszel, hanem diszgráfiás
2012. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mi az a diszgráfiás ?
2012. máj. 19. 08:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy te kérdező...

Én is balkezes vagyok, eszem ágában sincs átszokni. És nincs vele semmi bajom! Valaki rád erőltette ezt a döntést???

2012. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát ha aztgondoljátok hogy hülye vagyok akkor az úgy is van .
2012. máj. 19. 10:53
 10/14 avellana ***** válasza:
Szerintem ez határozottan nem volt jó ötlet. A diszlexiának pedig semmi köze ehhez.
2012. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!