Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 12 éves vagyok és most szoktat...

12 éves vagyok és most szoktattak rá a jobb kezemre mert eddig bal kezes voltam lehetek diszlexiás?

Figyelt kérdés
írjatok normálisan légyszi
2012. máj. 18. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

diszlexia = olvasási zavar;

diszgráfia = írási zavar;

2012. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Most itt engem le fognak pontozni, de ha csak annyiról van szó, hogy megtanultál jobb kézzel is írni és most inkább azzal írsz, attól semmi bajod nem lesz.
2012. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mégis mi a jó fenének és ki szoktatott át?
2012. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
dehogy vagy hülye. miért akartál átszokni a jobb kezedre? hogy olyan legyél, mint mások? azt tudnod kell, h a balkezesség egy adottság, amivel születsz. kb annyi mint, h valakinek, szüke a haja, másnak meg barna, kék a szeme, másnak meg zöld. egyik sem jobb a másiknál. mindegyik uolyan jó. fogadd el, h bal kezes vagy és ne szokj át, mert ezzel csak ártasz magadnak. ha olyan akarsz lenni, mint a többiek, légy balkezes, mert neked az a normális és úgy hozhatod ki a legtöbbet magadból. ha átszoksz, sok minden rosszabbul fog menni, mint azelőtt.
2012. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!