Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmi életkedvem nincsen, nem...

Semmi életkedvem nincsen, nem szeretek élni, állandóan a negativ érzések jönnek fel, ha új az érzés rögtön negativvá válik. Nem tudom hogy hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Félek attól hogy egész életem ilyen lesz, mert képtelen vagyok változtatásra, mindenhol rosszul érzem magam. Akivel jól az pedig elhagyott.25. l
2012. máj. 21. 00:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos be kell látnod, hogy ez egy BETEGSÉG. Addig nem fogsz tudni kilábalni ebből, amíg ezt a dolgot nem betegségként kezeled. Én 34 évig szenvedtem ettől az érzéstől, és addig nem volt változás, amig nem néztem vele szembe. Rossz érzés hogy "beteg" vagyok (orvosok azt mondják ez nem betegség hanem állapot) és nehezen fogadtam el, de azóta jobban tudom kezelni ezt, és jobban látom magam kívülről. Amíg egyedül akartam megoldani, addig nem sikerült. Ne a házi orvos írjon fel gyógyszert, mert nem ért hozzá. Keress egy jó pszichiátriai központot, ott elküldenek szakemberhez, és megmondják mit kell tenned. Nem biztos hogy gyógyszert adnak, lehet csak pszichológushoz kell járnod. Ha gyógyszert adnak, akkor is ha szólsz, hogy nem jó, egyből leállítják. Én elkezdtem küzdeni azért hogy meggyógyuljak. Rájöttem, hogy van élet azon túl ami a fejemben zajlik, és az lett a célom, hogy azt megkeressem. Sok sikert!
2012. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Sulyos szerotonin hiany Nekem is volt mar ilyen letort idoszakom nem egesz egy evet .

Amugy meg a sok stressz a penztelenseg(ez a vilag mar csak a penzrol szol) a rohanas, menj el melozni 12 14 ora hosszat szaros havi huszo harminparezer forintert. Este hulla faradt vagy, fel kene takaritanod ezt azt foznod is kene enni is kene marad par orad pihenni aztan meg jonnek a szamlak ha kifizeted nem marad kajara pedig enni is kell de ha nem fizeted ki akkor levagjak az aramot es aztan nem tudsz hol fozni nem lesz melegviz furodni... Es mas kisezernyi ilyen dolog. Nem is csodalkozom hogy az emberek tonkremennek.

2012. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jo olvasni mindenki valaszat mert ez erzem erot ad nekem v valami kis pozitivat. Mindenem megvan de mindenkitol csak az a valasz jon h depresszios vagyok. Segiteni probalnanak de elutasitom. De magam sem tudom min kellene valtoztatni
2017. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!