Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségek kérnék!?

Segítségek kérnék!?

Figyelt kérdés

Súlyos önbizalomproblémám van. Nem merek elmenni egy bokszversenyre, mert félek, hogy nem vagyok elég jó. Pedig már elég régóta űzöm ezt a sportot és edzésen jó vagyok. De ha verekedésre kerül a sor elkezdek remegni. Milyen gyakorlatok, módszerek vannak önbizalom növeléshez?

Előre is köszönök minden normális választ!



2012. máj. 26. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A sportot mondtam volna, de marad a meditálás. Szerintem informálódj az agykontrollról.
2012. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Egy sportpszichológus is tudna segíteni neked. Az olimpiai versenyzők is járnak ilyen tréningekre, ahol megtanítják nekik, hogy mit kezdjenek az adrenalinnal, meg azzal, hogy nagyon izgulnak. Szerintem pár alkalom elég is, hogy megtanuld kezelni ezeket a dolgokat. Van egy alapítvány, ahol foglalkoznak ilyen sportszorongásokkal is

[link]

Szerintem keresd meg őket, nekem is sokat segítettek!

2012. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!