Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordulhat hogy egy suicid...

Előfordulhat hogy egy suicid személy elrejti a tipikus jeleket?

Figyelt kérdés
Ha pl olvasott a témával kapcsolatban és szándékosan/ösztönösen nem mutatja ki? Meg lehet menteni az ilyen embert,ha van ilyen?

2012. máj. 27. 16:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
????
2012. máj. 27. 17:49
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jelek, amiket el tud rejteni. És vannak olyanok, amiket a környezet inkább nem vesz észre.
2012. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elvileg ha pár hónapig titokban akarnám tartani a terveim,akkor van rá esély,hogy ne derüljön ki?
2012. máj. 27. 18:06
 4/14 anonim ***** válasza:
de miért vannak ilyen terveid? mi a gond? pszichológus? nincs senki aki tudna segíteni? inkább ezen kéne gondolkozni
2012. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A környezetem nem érti meg.Próbáltam elmondani,de feltűnően nem foglalkoznak vele :( Pszichológuson gondolkoztam már,de pénzem nincs,tb-s meg állítólag nem foglalkozik a beteggel,max gyógyszert ír fel,ami itt kevés önmagában...
2012. máj. 28. 09:56
 6/14 anonim ***** válasza:

hát figyelj én is jártam több TB-s pszichológushoz is, de ők gyógyszert sem írhatnak fel, csak a pszichiáter...

ami meg a többit illeti, volt aki nagyon sokat foglalkozott velem és sok mindent meg tudtam vele beszélni, volt aki meg nem vette komolyan

ki kell próbálni és ha nem tetszik elmenni máshoz, mert ez olyan mint pl a fogorvos, van aki jobb, aki kevésbé

2012. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Van tb-s pszichológus? Én csak pszichiáterről tudtam :/

Tudna ilyent ajánlani valaki? Hol lehet neten találni tb-s pszichológusokat?

2012. máj. 28. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

TB-s pszichológushoz vagy pszichiáterhez tudtommal a háziorvos adhat beutalót.


de van az iskoláknak is pszichológusa, ha ilyen korú vagy. illetve lelkisegély szolgálat is el tud irányítani telefonon.

2012. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

És ha x kisvárosban lakom, de tudom hogy az itteni dokik rosszak(csak bogyót ír fel), akkor mehetek vmelyik közeli városba sima orvoshoz,aki ott irányít pszichológushoz/pszichiáterhez?

Életmentő lenne ez a lehetőség....

2012. máj. 29. 21:36
 10/14 A kérdező kommentje:
És általános dokinak mit mondjak? Depis vagyok,nincs kedvem élni?Vagy mit?
2012. máj. 29. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!