Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik jártak/járnak pszichiáter...

Akik jártak/járnak pszichiáterhez, tartósan "helyre jöttek? Mikor van az a pont, amikor már csak a beszélgetés nem segít, gyógyszeres kezelés is kell?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 13:01
 1/8 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:
Nekem azt mondta a pszichológusom, amikor jártam hozzá, hogy a gyógyszeres kezelés csak akkor kell, ha veszélyes vagy magadra, vagy másokra az lehetsz. Meg amikor nagyon régóta nagyon súlyos a depressziód például, és ki is tudják mutatni vérképből asszem, hogy valamilyen anyag hiányzik, és akkor azt pótolják.
2012. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 éve járok pszichiáterhez és pszichológushoz, de tartósan nem jöttem eddig rendbe. Én akkor kaptam gyógyszert, amikor elmondtam a dokinak, hogy nem akarok tovább élni.
2012. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Székelyfalussy Lászl ***** válasza:

Ja és még annyi, hogy én úgy érzem, hogy tartósan helyrejöttem, mert már másfél éve semmi olyan helyzetben nem pánikolok, vagy szorongok, ahol régebben igen.

(Első voltam)

2012. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Semmit nem ér
2012. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó

Tapasztalat..?

2012. máj. 30. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezekhez a gyógyszerekhez nagy türelem kell. Van akinek semmit, van akinek keveset, és van akinek sokat segít. Csak akkor tudhatod meg, ha belevágsz. A kedvesem két éve ugyanígy gondolta mint most Te . A doki felírta, ő meg kidobta. Tavaly , amikor kinézett magának elsprintelt a dokihoz, felíratta és szedi. Szerintem, senki meg nem mondaná róla, hogy ilyen baja van, meg hogy gyógyszert szed. Tök aranyos jópofa srác.
2012. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén,hatodik orvosnál járok eredménytelenül.Találgatnak,ahányan annyiféle gyógyszert írnak fel,semmi nem használt eddig.Az egyetlen,ami eddig hatásos volt,egy idős néni,aki olyan energiákat volt képes felszabadítani bennem,hogy csak lestem,pedig nem hittem az ilyesmiben.Ha problémád van,javaslom,ilyesmiket,természetes gyógymódokat,ilyen-olyan energiákkal rendelkező egyéneket keress,mert én már orvosnak nem hiszek...Utóbbiban pedig hinni sem kell,csak csodálkozni,hogy lám,mégis képesek vagyunk a gyógyulásra.Persze,van akin segít a doki,de elenyésző és ha sikeres is az akció,előbb-utóbb sajnos igen sok esetben visszatér a probléma.
2012. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom szerintem a pszichológus teljesen függetlena pszichiátertől. Tehát én már 3 éve járok pszichológushoz de 1,5 éve xanaxot nem gyengét (1mg) kellett szedenem a szomatoform neurotikus tüneteimre. Erről a pszichológus nem sokat tudott csak amikor szóba került. Tehát nem hinném hogy szorosan összefügg a kettő. 18/f
2012. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!