Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alacsony intelligenciájú...

Az alacsony intelligenciájú emberek milyenek!?

Figyelt kérdés
milyen munkát végezhetnek,mire képesek agyilag!?

#emberi #értelmek...
2012. máj. 29. 14:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves 6.!

Az ugye mégsem járja, hogy 3 levélen keresztül fröcsögsz, és közben közlöd, hogy én ne válaszoljak, mert úgyis tiltottál.


Egy szóval nem állítottam, hogy hülye vagy, csak arra akartam rávilágítani, hogy az a fokú nagyképűség, amit a kérdésnél tanúsítottál, alaptalan.

Ugye nem akarod azt bizonygatni, hogy másodszor, vagy ki tudja hányadszor kitölteni ugyanazt a tesztet reális eredményt mutat?

Szerinted éjfél körül én kipihenten értem el azt az eredményt?

Gratulálok az első tesztedhez (bár ezek után már abban sem vagyok biztos, hogy az volt az első), és legfőképp gyógyulást!

2012. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gondolkodom, hogyan lehet csalni egy tesztben, ahol nem tudod melyik kérdésre válaszoltál jót vagy rosszat. Nem tudod mik a jó válaszok. Nem tudod hány kérdésre válaszoltál egyáltalán jól. Így mit jelent kitölteni 1x vagy 5x kedves okoskodó??? Vagy látsz valamit térben vagy nem. Ha nem és 500x nézed akkor sem látod... Van, akinek az a véleménye van, akinek az, mint a tiéd. Problem?
2012. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Több névről nyomod? :)

Ezt az utóbbit azért ugye te sem gondoltad komolyan? :))

2012. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenki én vagyok a gyk-n, akinek a véleménye ellentétes a tiéddel.
2012. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne szívd ennyire mellre a dolgot, mert kinevetteted magad. Vedd úgy, hogy ez csak egy játék. :)
2012. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!