Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idö kell hogy tul...

Mennyi idö kell hogy tul tudjam tenni magam ezen az egészen?

Figyelt kérdés
Pont 1 éve ilyenkor volt egy abortuszom sajnos nem tarthattam meg a babámat mert nagyon fiatl voltam és még vagyok is a szüleim nem támogatnak még engem sem anyagilag nem hogy a babámat.. a párom pedig szintén nem akarta.Na mindegy lényeg hogy azóta is nagyon fáj a szivem hogy nem tarthattam meg állandóan csak ez jár a fejemben ha éppen nem tanulok vagy dolgozok. Azóta ma elöször fogtam egyik ismerösöm babáját és megint egyre rosszabb. El lehet ezt felejtni vagy tul lehet ezen lépni? Ha valaki tudna segiteni vagy tanácsot adni jó lenne :S 18/L

2012. máj. 31. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet, és kell is felejteni. Majd lesz saját családod, gyermekeid, akiket imádni fogsz, és igyekezni fogtok stabil hátteret biztosítani nekik az édesapjukkal. Nyugi.
2012. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kitartás, engedd el a babádat magadtól, mert neked nem lesz így jó.

Ülj le, írj neki, hogy te abban a helyzetben nem tudtad volna őt felnevelni és így jobb neki. Ha kiírod magadból a bánatodat, szerintem megkönnyebbülsz picit, későbbiekben pedig biztosan lesz kisbabád, akit biztosan nagyon fogsz szeretni!

Kitartást kívánok!

2012. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kérlek, látogassal ide: valsagterhesseg.hu Vedd fel velük a kapcsolatot, ők tudnak neked segíteni abban, hogy feldolgozd az abortuszt. Sajnos majdnem mindenkin pszichés nyomot hagy, és ők jó szívvel állnak hozzád, segítenek.

A megtörténtet már nem lehet meg nem történtté tenni, kérj segítséget a feldolgozáshoz!

Érdemes megnézned a vendegbabak.hu-t is, talán itt is találsz olyan ötletet, ami segíthet a feldolgozásban. Fontos pl, hogy elfogadd a babádat élő személyként, és valahogy elgyászold: gyertyát gyújtasz neki, meg bocsánatot kérsz tőle, ilyenek.

Segíthet még a Hellinger-féle családállítás is, ha van rá lehetőséged, nézz utána. Elég drága egy alkalom, de ha be tudod vállalni, ez is sokat segíthet.

Imáimban hordozlak, hogy enyhüljön a fájdalmad, hogy le tudd tenni ezt a régi bűnt, problémát, nyerjen feloldozást a lelked attól, ami megbéklyóz, és tudj végre teljes életet élni! S lehess édesanya is, megszülethessen a következő gyönyörű gyermeked!

2012. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerült rajta túljutnod ne félj segítséget kérni. A vendegbaba.hu- n csoportba is tudsz jelentkezni, de egyéni beszélgetésre is lehetőséged van.
2012. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hónappal az ab-om után tanácsadásra mentem /pedig az enyém is nem kívánt volt, és mégis megviselt/. Be kell látni, hogy ezt egyedül nagyon nehéz feldolgozni, jobb szakemberre bízni. A sajátom után egy évvel gyújtottam egy gyertyát, az volt a fordulópont. Azóta nem rémiszt meg a kórház, a babakocsikat toló anyukák vagy a szex. Add ki magadból a fájdalmat, beszélj róla, ne okold magadat. További kitartás kívánok!
2012. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat kiprobálom a levél irást és a gyertyát is
2012. jún. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!